Digiturk Başvuru, LigTV Başvuru Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Digiturk >Digiturk Plus
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Digiturk

beIN Sports

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

DİGİ PLUS ALAYIMMI

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
koldown Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı koldown Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: DİGİ PLUS ALAYIMMI
    Gönderim Zamanı: 15.Haziran.2009 Saat 16:15

BEN URFA VİRANŞEHİRDE MEMURUM TEK EĞLENCEM TV VE İNTERNET HD LCD TV ALDIM D SMAR HD İLE DİGİ PLUS ARASINDA KARARSIZ KALDIM DİGİ MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM YETERLİ  BİLGİ ALAMADIM D SMART HD 699 YTL VE SENİN OLUYOR DİGİ 15 TL AMA BOŞ ÜYELİK DE ALSAK BEN MAC FELAN İZLEMEM KACA GELİR BİRDE RECEİVER IN BİZİM OLAN MODELİ VARMI  NEDEN 50 60 TL VEREYİM DİGİYE HEM ONLARIN KALCAK RECEİVER DSMAR ALIRSAM BENİM OLACAK
Yukarı Dön
dody Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı dody Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25.Eylül.2009 Saat 15:13

SAKIN DİGİPLUS ALMAYIN... ben digiplus ilk çıktığı zaman aldım ve o zaman kiralama yoktu ,dolayısıyla satın aldım... müşteri temsilcisi ilk görüşmede , digitürk üyeliğinden ayrılsamda  cıhazın benim olacağını söyledi , bende en azından elimde hd cihaz olur düşüncesiyle almaya karar verdim...aylar sonra ekonomik durumum bozulduğu için digitürk üyeliğinden ayrılmak istedim ...( buradaki düşüncem ise nasıl olsa elimde kaliteli bir uydu alıcısı ( digiplus ) var , çanak bağlatır izlerim idi... ) üyelikten ayrılmak istediğimi , cihazı uydu alıcısı gibi kullanıp kullanamayacağımı sorduğum zaman , müşteri temsilcileri bunun mümkün olmadığını , o cihazın sadece digitürk yayınlarını izlemek üzere programlanmış olduğunu , uydu alıcısı olarak kesinlikle kullanılamayacağını söylediler ... yani kısaca digiplus uydu alıcısını hiçbir şekilde kullanamıyorsunuz...ya ömür boyu digitürk üyesi olarak kalacaksınız ya da üyelikten ayrılırsanız , cihazı çöpe atmayı göze alacaksınız... dolayısıyla ben , cihaza verdiğim para çöpe gitmesin düşüncesiyle üyelikten ayrılamıyorum... bilgilerinize...      
Yukarı Dön
northwolf Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı northwolf Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Temmuz.2010 Saat 16:32

Şu anda HD yayın içeriği en yüksek oranda Digiturk'te.

Almayın diye kati fikir beyanınıza katılmıyorum. HD yayın üstelik Türkçe seyredebilecek başka bir (500-600) TL ödemeden alabileceğiniz bir yer varsa buyrun bende alacağım.

Saygılar.
Yukarı Dön
serkan27 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 167
  Alıntı serkan27 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06.Eylül.2010 Saat 19:14

Bence al niye çünkü artık hd kanallar zenginleşti,işte yenilenen hd kanallar
-lig tv hd
-spor max hd
-fox sports hd
-primier league hd
-euro sports hd
-moviemax primier hd
-moviemax stars hd
-national geography hd
-dizi max hd
-dizimax more hd
-penthouse hd kanalları vardır,daha ne olsun.
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,082 Saniyede Yüklendi.

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

Digiturk | Lig TV | Maliye Borç Ödeme