Digiturk Başvuru, LigTV Başvuru Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Digiturk >Teknik Sorularınız
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Digiturk

beIN Sports

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

Digitürk Receiverlar arızalı...

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
erdenbay Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
  Alıntı erdenbay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Digitürk Receiverlar arızalı...
    Gönderim Zamanı: 29.Eylül.2010 Saat 15:30

Kalitesiz receiverlarından kaynaklanan, kanal donmalarından, kanal geçişlerinde neredeyse 5 dakika beklemelerden,(receiverın fişini çekip takmaktan, açıp kapamaktan bıktım) ve de 1 haftada zor gelen yetkili bakım servislerinden bıktım ve üyeliğimi iptal ettiricem. Fakat 0212 473 73 73 telefonda  yarım saat telesekreteri dinlemekten,  yüz yüze görüşüp üyliğimi iptel ettireceğim makama ulaşamadım.
  İnternetten online işlemler bölümü de çalışmıyor.
  Allah aşkına biri bana yol göstersin, Diğitürk üyeliğimi nereden ve nasıl iptel ettirebilirim?

Not: Şu an Bursa yetkili servisinde değişirmek için ellerinde receiver yok. Anlayın yani herkes kalitesiz bu receiverlardan sorun yaşıyor ve değiştirme talebinde bulunuyor.
  Digitürk neden kaliteli  ve sorun çıkarmıyacak receiver vermiyor?
   Bence üye kazanmak için kampanyalar yapacağına, daha çok üye kaybetmemek için, kaliteli ve sorun çıkarmıyan receiverlar vermeleri gerekir.
Yukarı Dön
serkan27 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 167
  Alıntı serkan27 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01.Ekim.2010 Saat 19:25

Bence digiweb/canlı desteği öneriyorum ,ücretsiz hizmet.
DİGİTÜRK ÜZERİNDEKİ SANSÜRE HAYIR
DİGİTÜRK ve diğer platformlar;''TÜM FİLMLERİ''SANSÜRSÜZ ve KESİNTİSİZ YAYINLAMALI
SANSÜRÜ PROTESTO EDİYORUM
Yukarı Dön
mekansiz Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici

Gönderilenler: 394
  Alıntı mekansiz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Şubat.2014 Saat 01:38

2014 yılında yeni digitürk kutularda iyileştirmeler yapıldı bu sorunlar giderildi anten sinyal seviyesi onemli
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,168 Saniyede Yüklendi.

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

Digiturk | Lig TV | Maliye Borç Ödeme