Digiturk Başvuru, LigTV Başvuru Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Digiturk >beIN Connect
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Digiturk


beIN SportsDigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

KARAOKE NEDİR

 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
mekansiz Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici


Kayıt Tarihi: 29.Şubat.2008
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 400
  Alıntı mekansiz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: KARAOKE NEDİR
    Gönderim Zamanı: 02.Kasım.2013 Saat 20:55


Karaoke Nedir? 


 


 Özellikle çıkış noktası uzakdoğuda çok popüler olan karaoke, sözleri çıkarılmış şarkıların melodileri üzerine önümüzdeki ekrandan ya da kağıttan sözlerini takip ederek mikrofonla söyleme şekline verilen isimdir.


 Karaokede sesinizin iyi yada kötü olması önemli değildir. Alternatif bir eğlence aracı olan karaokede önemli olan stres atmak ve rahatlamaktır.


 Karaoke yaparken, eğer şarkının sözlerini yada şarkının neresinde gireceğinizi bilmiyorsanız tek yapmanız gereken gözünüzü şarkı sözlerinden veya ekrandan ayırmamaktır. Eger ekrandan takıp ediyorsanız; ekranda akan şarkı sözleri renk değitirerek size adım adım bu konuda yardımcı olmaktadır.


Karaoke'nin Tarihi


İlk karaoke makinesini 1971'de Inoue Daisuke icat etti; bir otomobil teybi, bir madeni para kutusu ve bir küçük amfiyi birleştirerek hem de. Tüm dünyada 1980'lerin önemli fenomenlerinden de biriydi karaoke. Son zamanlarda ise İstanbul eğlence hayatının vazgeçilmez eglencelerinden. Kadını erkeği, şarkıların ekrana düşen sözleri eşliğinde, mikrofonun ve sahnenin büyüleyici atmosferinde büyük bir zevkle şarkıyı söylüyor. Karaoke mikrofonunu tutmanın büyülü hissi herkesi sarıyor. Karaokenin en büyük faydası ise insanı rahatlatması.


Karaoke esasında bu şekılde ama günümüzde daha farklı şekilde daha pratik de yapılabiliyor. Bunun en büyük örneği bilgisayardan bazı programlar yardımıyla yapılan karaokeler...


 


Digitürk Karaoke


Digiturk ile Şimdi Şarkı Söylemek Lazım! Yeniliklerin ve eğlencenin adresi Digiturk’ün Karaoke uygulamasıyla, dilediğiniz zaman şarkı söyleyebilirsiniz. Yüzlerce şarkının arasından istediğinizi seçin, söyleyin ve eğlenin.


  Pop, Rock, Arabesk, Nostalji,HALK Türk Sanat Müziği ve Yabancı seçeneği ile 7 farklı türde şarkı söyleme imkânı Digitürk’de.!   Yüzlerce şarkının içinden seçtiğiniz tüde belirlediğiniz şarkıyı ekle butonuna basarak Seçtiklerime ekleyebilir ve tarzınız olan şarkılara kolayca ulaşabilirsiniz.  Karaoke Hangi Kanalda’ Digitürk ile Karaoke Nasıl yapılır.   Digiturk dilediğin zaman özellikli (Digiturk IQ) uydu alıcısını internete bağlayarak evinizde dilediğiniz kadar karaoke yapabilirsiniz. Digiturk IQ


 DİGİTÜRK KAREOKE SATİN ALMAK İSTERSENİZ TIKLAYINIZ


 

Yukarı Dön Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu GörBu Sayfa 21,641 Saniyede Yüklendi.


DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

 Digiturk | Lig TV | Maliye Borç Ödeme