Digiturk Başvuru, LigTV Başvuru Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Genel Konular >Teknoloji
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Digiturk


beIN SportsDigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

YENİ PLATFORM FİLBOX

 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Sayfa  <12


Yazar
Mesaj
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
mekansiz Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici


Kayıt Tarihi: 29.Şubat.2008
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 400
  Alıntı mekansiz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21.Aralık.2014 Saat 20:54


humax filbox uydu alıcısı ile beraber yayınladığı filbox platformda kanal sayısını 16 adete çıkardı yeni kanallarla şekillenmeye başlayan filbox spor kanlarımda ekleyecek galiba
Digiturk - www.digiturkburada.com
Yukarı Dön
mekansiz Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici


Kayıt Tarihi: 29.Şubat.2008
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 400
  Alıntı mekansiz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09.Mayıs.2015 Saat 18:10


turkcell Superonline filbox kampanyası 59 tl başlayan fiyatlarla kampanyayı değerlendirilmesi gereken bir kampanya 0216 318 93 93 nolu telefondan ayrıntılı bilgi ala bilirsınız
Digiturk - www.digiturkburada.com
Yukarı Dön
mekansiz Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici


Kayıt Tarihi: 29.Şubat.2008
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 400
  Alıntı mekansiz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Ekim.2015 Saat 00:11VODAFONE FİLBOX KAMPANYA SIK SORULAN SORULAR

1.Vodafone Televizyonlu SüperNet Kampanyası nedir?

24 ay boyunca ADSL’in çok avantajlı fiyatlardan sunulduğu kampanyadır. 16 Mpbs’e varan hızdan faydalanılabilir. 24 ay abonelik taahhütü verilmesi durumunda geçerlidir. Talebe göre internet bağlantısını hiçbir ek ücret ödemeden telefonsuz olarak olarak ya da aylık telefon bedeli ödenerek Telefon hizmetiyle beraber alınabilir.

Kampanya ile birlikte FILBOX uydu alıcısı 24 ay boyunca aylık 10 TL bedelle sunulur. 24 ay boyunca premium sinema ve belgesel kanalları hediye edilir. (FILBOX ile ilgili detayları sunumun sonunda bulabilirsiniz)

Telefon hizmeti için dakika paketi almadan konuştukça öde tarifesinden ya da ek bedel karşılığında çok avantajlı Vodafone Net telefon dakika paketlerinden faydalınılabilir.

2.Vodafone Televizyonlu SüperNet Kampanyası ile faydalanabileceğim paketler nelerdir?


İnternet Paket Ücreti
Kampanyalı internet Ücreti
Filbox Ücreti
Aylık Toplam Ücret

16 Mbps'e kadar-Sınırsız-(50 GB AKN)
75,00 TL
49,90 TL
10,00 TL
59,90 TL

30 Mbps'e kadar-Limitsiz-(75 GB AKN)
85,00 TL
59,90 TL
10,00 TL
69,90 TL

60 Mbps'e kadar-Limitsiz-(150 GB AKN)
110,00 TL
69,90 TL
10,00 TL
79,90 TL

Standart Ücret
Kampanyalı Ücret

Telefonsuz (Yalın) ADSL Aylık Ücreti
14 TL
ÜCRETSİZ

Telefon Aylık Ücreti   (Aksam 7 Sabah 7 arası 3000 dk.)
14 TL
10 TL

            Her Yöne 100 dakika
7 TL
5 TL

            Her Yöne 300 dakika
18 TL
9 TL

            Konuştukça Öde
-
-
3.Bu kampanya kapsamında Telefonsuz İnternet hizmeti sunulmakta mıdır?

Kampanya kapsamında, kampanya süresi boyunca hiçbir ek ücret ödemeden Telefonsuz İnternet hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kampanya dışında Telefonsuz ADSL bedeli 14 TL’dir.

4.        120 TL cayma bedeli karşılama kampanyasından nasıl faydalanabilirim?

Kampanya kapsamında eğer daha önce abone olduğunuz internet servis sağlayıcıya herhangi bir taahhütünüz var ise, taahhüt iptal bedelinizin en fazla 120 TL’lik kısmı, faturanıza indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek, faturanız ile ödeme belgesini, Vodafone Net’e geçiş tarihinizden itibaren 90 gün içerisinde 0 216 556 31 73 veya 0216 556 31 77’e fakslamanız gerekmektedir.

5.Kampanya kapsamında herhangi bir aktivasyon ücreti bulmakta mıdır?

Kampanya kapsamında aktivasyon ücreti alınmamaktadır.

6.Kampanya ücretine ek başka ücretler ödenecek mi?

Alınan hizmetle ilgili bedeller dışında başka ücret ödenmeyecek.

7.Kampanya kapsamında modem sunulmakta mıdır?

Kampanya kapsamında modem ücretsiz olarak sunulmamaktadır. ADSL hizmeti için 72 TL değerindeki kablosuz modem talebe göre taksitli veya ilk hizmet faturasında peşin olarak ücretlendirilir. Taksit bedeli aylık 3 TL’dir.

8.Kampanya kapsamında modem kurulum hizmeti sunulmakta mıdır?

Kampanya kapsamında modemi Vodafone Net’ten alan abonelerimize talep edilmesi durumunda kurulum 60 TL karşılığında sağlanmaktadır. Kurulum talebiniz olması durumunda ADSL hattınız aktiflendikten sonra servisimiz randevu almak için sizinle irtibata geçecektir.

Evde kurulum istemeyen abonelerimiz 0 850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetlerinden destek alabilirler.

9.Modem kurulumu nasıl yapılır?

Vodafone Net tarafından sunulan modemler, modem evdeki internet kablosuna bağlandığı anda gerekli ayarlamaları otomatik olarak yaparak internete çıkmaya hazır hale gelir. Kurulum için kabloyu modeme takmanız yeterlidir. Modem Vodafone Net’ten alınmadıysa, kurulum için bazı ayarlar yapmak gerekebilir. Bu ayarlar tüm marka ve modellerde farklıdır.

Kurulum konusunda 0 850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetlerinden destek alabilirler.

10.Kampanyadan nasıl faydalanabilirim, nereden alabilirim?

Kampanyaya abone olabilmek için 0 850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da Vodafone Cep Merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.

11.Kampanyaya ne zamana kadar abone olabilirim?

Kampanya 1 Aralık 2015 gün bitiminde sona erecektir. Sipariş işlemlerinizin en son bu tarihte gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

12.Kampanyadan yararlanmak için gerekli evraklar nelerdir?

TC Uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi fotokopisi

Yabancı uyruklu vatandaşlar için geçerlilik tarihi uygun pasaport

İşlem vekaleten yapılıyorsa, ilgili vekaletname

İlgili sözleşme ve başvuru formları

13.ADSL hız ve kotamı / telefon paketimi nasıl değiştirebilirim?

Vodafone Net müşteri hizmetlerini (0 850 542 0 542) arayabilirsiniz.

14.     Kampanya taahhüt süresi içinde hattımı dondurursam FILBOX uydu alıcısı hizmetine ne olur ?

Aboneler, FILBOX uydu alıcısı için her ay düzenli olarak ödedikleri 10 TL’lik uydu alıcısı ücretini dondurma işlemi süreci boyunca ötelemiş olur ancak diğer hizmet ücretleri alınacaktır.

15.Hizmet ile ilgili soru / talep / sorunlar için kimi aranmalıdır?

Hizmet ile ilgili teknik destek hizmetleri, Vodafone Net müşteri hizmetleri tarafından sağlanmaktadır. ADSL ve telefon ile ilgili 0 850 542 0 542 numarasından, FILBOX uydu alıcısı ile ilgili ise 0 850 225 09 90 numarasından Vodafone Net Müşteri Hizmetlerine ulaşılabilir.

16.Vergi tutarı nedir?

Katma Değer Vergisi %18’dir. İnternet için özel İletişim Vergisi %5 ve telefon için %15 olarak uygulanmaktadır. Fiyatlara bu vergiler dahildir.

Süper Net kampanyalarıyla ilgili diğer Sıkça Sorulan Sorulara ulaşmak için buraya tıklayınız.FILBOX DETAYLARI

17.FILBOX nedir?

FILBOX, Universal, Paramount, FOX ve MGM gibi stüdyoların gişe rekortmeni film ve dizilerin yayınlandığı SinemaTV, SinemaTV 2, SinemaTV Aile, SinemaTV 1001, SinemaTV Aksiyon, dünyada fenomen olmuş bol ödüllü dizilerin yayınlandığı Dizi TV, Almanca yayın yapan genel eğlence kanalı RTL, İngilizce eğitim kanalı olan English Club TV, çocuk belgesel kanalı Da Vinci Learning, Popüler bilim, teknoloji, doğal yaşam, hayvanlar alemi, extrem sporlar, seyahat, macera ve tarih dahil pek çok farklı konuda en üst kalitede gerçeğe dayalı içerik sunan Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet, Discovery Showcase HD, Viasat History ile dönüşümlü yayın yapan Viasat Nature, Viasat Explore,olimpiyat oyunları, tenis, motor sporları, kış sporları, dövüş sporlarının yanı sıra bisiklet, futbol, golf gibi birçok farklı dalda spor müsabakalarını ekrana taşıyan Eurosport HD, dövüş sporları yayınlayan dünyaca ünlü FightBox, R&B, hip-hop ağırlıklı müzikler yayınlayan Trace Urban kanallarını tüketiciye sunan yeni HD dijital platformdur. FILBOX’la Türksat uydusu üzerinden yayınlanan şifresiz ve ücretsiz izlenen yüzlerce kanal da izlenebilmektedir.

Hemen FILBOX’lı olup bu keyfi yaşayabilir; aksiyon, aşk, macera, korku, gerilim gibi hayata dair her şeyin yer aldığı binlerce film, dizi ile belgesel ve eğlence programlarını FILBOX uydu alıcınız ve/veya FILBOX cam modül ile izleyebilirsiniz.

18.FILBOX platformunda hangi kanalları izleyebilirim?

FILBOX; Universal, Paramount, FOX ve MGM gibi büyük stüdyoların gişe rekortmeni film ve dizilerinin yayınlandığı SinemaTV, SinemaTV 2, SinemaTV Aile, SinemaTV 1001, SinemaTV Aksiyon kanalları, dünyada fenomen olmuş bol ödüllü dizilerin yayınlandığı Dizi TV kanalı, Almanca yayın yapan genel eğlence kanalı RTL, İngilizce eğitim kanalı olan English Club TV, belgesel yayını yapan Discovery Channel, Discovery Science, Discovery Showcase HD, Animal Planet, Da Vinci Learning, Viasat Explore, Viasat History ile dönüşümlü yayın yapan Viasat Nature, R&B, Hip-Hop ağırlıklı müzik yayını yapan Trace Urban kanalı, olimpiyat oyunları, futbol, tenis, motor sporları, kış sporları, dövüş sporlarının yanı sıra bisiklet, bilardo, golf gibi birçok farklı spor dalının yayınlandığı Eurosport HD ve dövüş sporları yayınlayan dünyaca ünlü FightBox ve Türksat uydusu üzerinden yayınlanan şifresiz ve ücretsiz izlenen yüzlerce kanalı da izlemeye devam edebilirsiniz.

19.FILBOX’ın diğer platformlardan farkı nedir?

FILBOX uydu alıcısının mülkiyeti tüketiciye aittir.


20.Aktivasyon işlemi nedir?

FILBOX yayınları izleyebilmeniz için FILBOX’ınızı aktif hale getirmeniz gerekmektedir. 0 850 225 09 90 no’lu FILBOX müşteri hizmetlerini arayarak aktivasyon işleminizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

21.FILBOX uydu alıcısını nasıl teslim alabilirim?

Vodafone Net modeminizle birliklte adresinize kargolanacaktır.

22.FILBOX uydu alıcısı aldım nasıl kurulum yaparım?

Türksat uydusuna dönük çanak anteniniz var ise FILBOX hızlı kurulum seçeneği ile ayarlarınızı çok kısa bir sürede yapabilirsiniz. Eğer Türksat uydusuna ayarlı bir çanak anteniniz yok ise dış kurulum için teknik servis desteği almanız gerekmektedir. Dış kurulumun gerekli olduğu hallerde dış kurulum bedeli tüketiciye aittir.

23.Ücretli yerinde kurulum var mı?

İç kurulum bedeli 35TL + KDV’dir.

Dış kurulum bedeli 120TL + KDV’dir. Dış kurulum seti Çanak Anten, LNB, 30 Metre Kablo ve Konnektör’den oluşmaktadır.

İlave kablo gerekmesi halinde, ilave metre başına 1.- TL +KDV’den ücretlendirilmektedir.

24.FILBOX uydu alıcısı kurulumunu kendim yapamazsam kurulum hizmetini nereden alabilirim?

0850 225 0990 numaral Filbox Müşteri Hizmetleri’nden kurulum hizmeti alabilirsiniz.

25.FILBOX’ımı her yerde kullanabilir miyim?

FILBOX uydu alıcınızı Türksat izdüşümünde bulunan her hanede kullanabilirsiniz. Ancak, abonelik sözleşmenizdeki söz konusu “ABONE, Uydu Platform İletim Hizmetinin kullanımı sırasında, söz konusu yayınların kablolu ve/veya kablosuz yöntemlerle çoğaltıma ve dağıtıma, toplu alanlarda gösterime ve ticari amaçlarla kullanıma konu yapılamayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder” maddeye istinaden sadece bireysel kullanım amaçlıdır.

26.Ticari olarak yürüttüğüm iş yerimde kullanabilir miyim?

Abonelik sözleşmenizdeki söz konusu “ABONE, Uydu Platform İletim Hizmetinin kullanımı sırasında, söz konusu yayınların kablolu ve/veya kablosuz yöntemlerle çoğaltıma ve dağıtıma, toplu alanlarda gösterime ve ticari amaçlarla kullanıma konu yapılamayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder” maddeye istinaden sadece bireysel kullanım amaçlıdır.

27.Paketin içinden sözleşme çıktı, sözleşmeyi ne yapmam gerekiyor?

Paketin içinden çıkan sözleşme Uydu Platform Hizmeti Abonelik sözleşmesidir. Yasal zorunluluk nedeni ile sözleşmeyi doldurarak en geç 30 gün içinde; Aras Kargo ile ücretsiz olarak Acıbadem Mahallesi Zerrin Sokak No:3 Üsküdar / İSTANBUL adresine göndermeniz gerekmektedir.

28. Neden sözleşme imzalıyoruz / sonra bana fatura ederseniz ne olacak? / bana fatura gelir mi? Ben sözleşme istemiyorum

Sözleşme BTK ve diğer resmi kurumlarca getirilmiş bir zorunluluk olmakla birlikte, FILBOX açısından sözleşmenin öncelikli amacı, sizleri kayıtlı kullanıcı haline getirerek, hem olası bir sorun halinde daha çabuk ve doğru müdahale edebilmek ve haklarınızdan yararlanmanız, hem de kayıtlı kullanıcılarımıza ileride sağlanabilecek ayrıcalıklardan yararlanmanızı temin etmektir. Halihazırda satın almış olduğunuz paket dışında yeni bir hizmet/paket satın almadığınız taktirde, tarafınıza ASDL faturanızda taksitlendirilen cihaz ücretinin dışında bir fatura kesilmesi veya ek bir ücret talebinde bulunulması mümkün değildir”

29.SinemaTV nedir, sinematv ailesinde hangi kanallar bulunmaktadır?

SinemaTV, 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren, 5HD kanal ile yerli ve yabancı “premium” film ve dizi yayını yapan, Sinema Kanalları ailesidir. Yılda en az 1000 film ve 25 farklı dizi yayını yapılmaktadır. SinemaTV ailesinde yer alan kanallar:

SinemaTV, Hollywood stüdyolarının dev bütçeli yapımlarını, sinemanın izlenme rekorları kıran en başarılı örneklerini, en iddialı filmleri ve dünyaca ünlü dizilerin yayınlandığı sinema kanalıdır. Örneğin; Expendables 3, The Wolf of Wall Street, Dallas Buyers Club, Anna Karenina, Ted vb.

SinemaTV2, SinemaTV kanalında kaçırdığınız filmlerin 1 saat 45 dakika sonra tekrarının yayınlandığı bir kanaldır.

SinemaTV Aksiyon kanalı nefes kesen aksiyon, macera, korku ve gerilim filmlerinden oluşan filmlerin yayınlandığı bir kanaldır. Örneğin; Bourne Identity, Fast and Furious and Scary Movie serileri vb.

SinemaTV Aile kanalı tüm aile bireylerinin bir arada izleyebileceği animasyon ve eğlenceli filmlerin yayınlandığı bir kanaldır. Örneğin; Ice Age, Garfield, Khumba, House of Magic vb.

SinemaTV 1001, tarihe iz bırakmış, her sinemaseverin mutlaka izlemesi gereken filmlerin yayınlandığı bir kanaldır. Örneğin; Star Trek, Charlie Chaplin filmleri, Die Hard vb.

30.Dizi TV kanalında ne tür içerik yayını var?

Dizi TV kanalı yılda en az 750 bölümüyle 25 farklı dizi yayınlayan bir kanaldır. Bol ödüllü, drama, komedi, gerilim, polisiye ve bilim kurgu türünde dizilerin yayınlandığı kanalda orijinal dil Türkçe dublaj ve alt yazı seçeneği bulunmaktadır. Yayınlanan diziler arasında Spartacus, Fortitude, Grimm, Dominion, Continuum gibi diziler bulunmaktadır.

31.RTL kanalında ne tür içerik yayını var?

RTL, Türkiye’de uydu üzerinden sadece FILBOX platformunda yayınlanmaktadır. Almanca yayın yapan ulusal bir genel eğlence kanalıdır. Altyazısız ve gerçek zamanlı yayınlanmaktadır. Yayın akışı dizi, film, haber, eğlence, spor ve lifestyle programlardan oluşmaktadır.

32.RTL kanalında hangi spor içerikleri var?

4 yılda bir düzenlenen ve tüm dünyanın gözlerini çevirdiği Dünya Kupası Maçları, dünyanın gelmiş geçmiş en büyük yarışçılarından biri olan Niki Lauda nın yorumlarıyla Tüm Formula 1 yarışları, 1960 yılından beri 4 yılda bir düzenlenen UEFA Avrupa Şampiyonası’nda, Almanya maçları ve diğer ülke maçlarının geniş özeti yayınlanmaktadır. Ayrıca 2018 yılında FİFA Dünya Kupası Elemeleri’nde ise Almanya maçları RTL kanalında yayınlanacaktır.

33.English Club TV kanalında ne tür içerik yayını var?

English Club TV, ingilizce dil eğitiminde iletişimsel metod tekniğini kullanan bir eğitim kanalıdır. English Club TV’ de yayınlanan eğitim programlar, izleyicilere dilin farklı ortamlarda nasıl kullanıldığını gösterir ve dil bariyerinin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Bunu başarabilmek için iletişimsel metod kullanılır. Program akışı izleyicilerin seviyelerine ve yaş gruplarına göre dizayn edilmiştir ve farklı bölümlerden oluşur.

34.Da Vinci Learning kanalında ne tür içerik yayını var?

Da Vinci Learning, her yaştan meraklı zihni hayat boyu süren eğitim yolculuğunu kutlamak için bir araya getirmeyi amaçlayan, özgün ve yenilikçi bir eğitim televizyon kanalıdır. Türkçe yayın yapılmaktadır. Da Vinci Learning, gün içinde çocuklara ve ailelere yönelik eğitici programlar, akşam kuşağında ise yetişkinlere yönelik belgeseller ve eğitici diziler yayınlamaktadır.

35.Fightbox kanalında ne tür içerik yayını var?

FightBox, 24 saat dövüş sporları yayınlayan dünyaca ünlü bir kanal. Kickbox, judo, karate, box, sumo gibi dövüş sporları yayınlayan FightBox, dünyanın birçok ülkesinde farklı dil seçenekleriyle yayın yapmaktadır.

36.Viasat Nature – History kanalında ne tür içerik yayını var?

Viasat Nature Kanalı, Viasat History ile dönüşümlü yayın yapan doğa içerikli programlar yayınlayan bir belgesel kanalıdır. Türkçe ve orijinal dilde yayın yapmaktadır.

37.Viasat Explore kanalında ne tür içerik yayını var?

Viasat Explore vahşi doga belgeselleri, extrem sporlar, macera, seyahat ve teknoloji içerikli yayın yapan bir belgesel kanaldır. Viasat explore kanalımız türkce dublaj ve orijinal dil seçenekleriyle yayın yapmaktadır.

38.Trace Urban kanalında ne tür içerik yayını var?

Trace Urban 24 saat müzik yayını yapan bir kanaldır. Kanalımız HD yayın yapmaktadır. Trace urban kanalımızda r&b, hip-hop ağırlıklı ve en popüler kentsel müzikler yayınlanmaktadır. Kanalda aynı zamanda moda, dans, spor, yaşam tarzı programları ve ünlülerle yapılan özel röportajlar gösterilmektedir. Orijinal dilde yayın yapmaktadır.

39.Discovery channel kanalında ne tür içerik yayını var?

Popüler bilim, teknoloji ve tarih üzerine yoğunlaşan bir belgesel kanalıdır. Türkçe ve orijinal dilde yayın yapmaktadır.

40.Discovery science kanalında ne tür içerik yayını var?

Bilim dünyasından en büyük fikirlerinin, en ilginç cihazlarının ve en yeni bilimsel gelişmelerinin yayınlandığı bir belgesel kanalıdır. Türkçe ve orijinal dilde yayın yapmaktadır.

41.Discovery showcase kanalında ne tür içerik yayını var?

Yaşamın farklı yüzlerini HD kalitesindeki belgesellerle sunan bir kanaldır. Türkçe ve orijinal dilde yayın yapmaktadır.

42.Animal planet kanalında ne tür içerik yayını var?

Doğal yaşam ve hayvanlar alemine ait ilginç belgesellerin yayınlandığı bir kanaldır. Türkçe yayın yapmaktadır.

43.Eurosport HD kanalında ne tür içerik yayını var?

Olimpiyat oyunları, futbol, tenis, motor sporları, kış sporları, dövüş sporlarının yanı sıra bisiklet, bilardo, golf gibi birçok farklı spor dalının yayınlandığı bir kanaldır. Türkçe ve orijinal dilde yayın yapmaktadır.

44.+18 kanalınız mevcut mu?

Şu anda + 18 yayını yapan kanalımız mevcut değildir, Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için, Platformunuzda izlemek istediğiniz kanalları bizlerle paylaşabilirsiniz. Konu ile ilgili gelişmeleri www.FILBOX.gen.tr web adresimizden takip edebilirsiniz.

45.Platforma özel şifreli kanalların yayın akışına nerden erişebilirim?

Kanallarımızın yayın akışlarını www.FILBOX.com.tr adresinden takip edebilirsiniz.

46.Neden sansür uygulanıyor?

Ülkemizde Uydu yayıncılığı RTÜK tarafından belirlenen kurallar çerçevesinde yapılmaktadır. Toplumumuz üzerinde olumsuz etki oluşturmasını önlemek adına şiddet, olumsuz hareketlere özendirici ve kötü kabul edilen davranışları içeren her türlü yayın RTÜK tarafından sansürlenmektedir. Bu nedenle yayın yapan tüm kanallar gibi, FILBOX’a özel şifreli kanallarda da bu uygulama geçerli olup, sansür uygulanmaktadır.

47.Kanal sayısı arttığında ek bir bedel ödeyecek miyim?

Kampanya kapsamında taahhüt süreniz boyunca, platforma eklenen yeni kanallar için ek bir ücret talep edilmemektedir.

48.FILBOX’a özel şifreli kanallarda kaç adet film ve dizi yayınlanıyor?

Hollywood stüdyolarının dev bütçeli yapımlarını, sinemanın izlenme rekorları kıran en başarılı örneklerini içeren yılda en az 1000 film ve 25 farklı yepyeni yabancı dizilerin yayını yapılmaktadır.

49.FILBOX uydu alıcısının özellikleri nelerdir?

- HD yayın desteği

- Elektronik program rehberi

- Program hatırlatma özelliği

- Orijinal ve Türkçe Dil seçeneği

- Favori kanal listesi oluşturabilme

- Birden fazla uydudan yayın izleyebilme

- Otomatik ve manuel kanal ekleme

- Uydu üzerinden otomatik yazılım güncelleme

- 5000 kanal kapasitesi

- Dolby Digital Surround ses desteği

- Harici disk desteği ile PVR Ready özelliği sayesinde yayını durdurma, kaydetme ve ileri-geri sarma

- USB Bellek üstünden film, müzik ve resim dosyalarını oynatabilme

- Biss Desteği

50.FILBOX ürünlerinin garanti süresi nedir?

FILBOX uydu alıcısının geçerli hallerde garanti süresi 2 yıldır.

51.FILBOX kanallarını hangi uydudan izleyebilirim?

FILBOX kanallarına, aşağıdaki uydu parametreleri üzerinden erişebilirsiniz.(NIT -şebeke araması- açık olmak şartıyla)

FILBOX frekans değerleri UYDU: TURKSAT 4A, FREKANS: 11775 MHz, SYMBOL RATE: 27500, FEC: ¾, POLARİZASYON: DİKEY (V), MODULASYON: 8PSK, DVB-S2 Pilot On

TURKSAT 4A, FREKANS: 11807 MHz, SYMBOL RATE: 8000, FEC: ¾, POLARİZASYON: DİKEY (V), MODULASYON: 8PSK, DVB-S2 Pilot On

TURKSAT 4A, FREKANS: 11797MHz, SYMBOL RATE: 8800, FEC: 5/6, POLARİZASYON: DİKEY (V), DVB-S

52.     FILBOX ürünlerindeki arıza kullanıcı kaynaklı ise nasıl bir işlem uygulanıyor?

Herhangi bir kampanya veya yeni satış modeli kapsamında, PLATFORM tarafından ABONE’ye donanım sağlanması durumunda, bu donanımda oluşabilecek ABONE kaynaklı arızalarda (kayıp, çalıntı, kırılma vb. durumdalar da dahil olmak üzere) ABONE, söz konusu donanımı ancak bedeli karşılığında tekrar temin edebilecektir.

53.FILBOX ile hd yayınları izleyebilir miyim?

FILBOX HD yayınları desteklemektedir. HD yayın özelliği bulunan tüm kanalları HD yayın destekli televizyonunuzdan HD olarak izleyebilirsiniz.

54.FILBOX uydu alıcım ile hangi kanalları hd izleyebilirim?

FILBOX uydu alıcısı ile, HD televizyonunuz destekliyor ise FILBOX’a özel HD kanalları ve HD yayın yapan şifresiz tüm kanalları izleyebilirsiniz.

55.FILBOX uydu alıcısı sistem güncellemelerini otomatik olarak mı yapıyor?

Evet, güncelleme işlemi sistem üzerinden otomatik olarak yapılmaktadır. Bunun için uydu alıcınızı kullanmadığınız zamanlarda stand-by (bekleme) konumunda bırakınız.

56.FILBOX uydu alıcımın sinyal seviyesinde azalma var ne yapmam gerekiyor?

Sinyal bağlantılarının kontrolünün ve/veya çanak anten ayarının yapılması gerekmektedir.1.Öncelikle FILBOX uydu alıcınızın arkasındaki sinyal kablosunun bağlı olup olmadığını kontrol ediniz.

2.Eğer sinyal seviyenizde bir artış olmadı ise çanak anteninizin ayarı bozulmuş veya anten ekipmanlarından biri arızalanmış olabilir. Sorunun devam etmesi halinde 0 850 225 09 90’ı tuşlayarak 7/24 müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

57.Televizyonumda görüntü var fakat ses yok ne yapmam gerekiyor?

1.Öncelikle FILBOX uydu alıcınızın ses ayarlarını kontrol ediniz.

2.Eğer sorun devam ediyor ise uydu alıcısı ile televizyonunuzun bağlantı kablolarını kontrol ediniz. Sorunun devam etmesi halinde 0 850 225 09 90’ı tuşlayarak 7/24 müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

58.FILBOX uydu alıcısı ile diğer uydulardaki kanalları izleyebilir miyim?

Diğer uydular için gerekli kurulumun yapılması halinde, FILBOX uydu alıcısı ile şifresiz kanallar izlenebilmektedir.

59.FILBOX uydu alıcısına kaç kanal ekleyebilirim?

FILBOX uydu alıcısının kanal kapasitesi 5000’dir.

60.FILBOX uydu alıcısı kayıt özelliğine sahip mi?

FILBOX uydu alıcısı kayıt özelliğine sahiptir ancak sadece harici harddisk ile kayıt alınabilmektedir.

61.FILBOX uydu alıcısında dolby ses sistemi özelliği var mı?

Evet, FILBOX uydu alıcısının Dolby ses sistemi özelliği sayesinde yayınları yüksek ses kalitesinde dinleyebilirsiniz.

62.Uydu alıcımda ışık yanmıyor ne yapmam gerekiyor?

Uydu alıcınızda ışık yanmıyorsa öncelikli olarak cihazınızın kablo bağlantılarını kontrol etmeniz gerekmektedir. Kablo bağlantılarınızı kontrol ettikten sonra sorunun devamı halinde müşteri hizmetlerimizi arayarak konu ile ilgili destek alabilirsiniz.

63.Ses ve görüntü eş zamanlı olarak gelmiyor ne yapmam gerekiyor?

Uydu alıcınızda ses ve görüntü eş zamanlı olarak gelmiyor ise öncelikli olarak ayarlardan ses gecikmesi ayarlarınızı kontrol etmeniz gerekmektedir. Ayarlarınızı kontrol ettikten sonra sorunun devamı halinde müşteri hizmetlerimizi arayarak konu ile ilgili destek alabilirsiniz.

64.Teknik arıza yaşıyorum ne yapmalıyım? ( cevabı bilinmiyor ise)

FILBOX uydu alıcısında arıza yaşıyorsanız, 0850 225 09 90 no’lu FILBOX müşteri hizmetlerine ulaşarak konu ile ilgili destek alabilirsiniz. Vodafone modemde arıza yaşıyorsanız, xxxxxx no’lu Vodafone müşteri hizmetlerine ulaşarak konu ile ilgili destek alabilirsiniz.

65.FILBOX uydu alıcısının internete bağlanma özelliği bulunuyor mu?   

FILBOX uydu alıcısının internete bağlanma özelliği bulunmamaktadır.

66.FILBOX uydu alıcısının içerisinde kayıt yapmak için hard disk bulunuyor mu?

FILBOX uydu alıcısında harici harddisk ile kayıt alınabilmektedir.

67.Scart yuvası mevcut mu?

Hayır, fakat Analog (Composite) çıkıştan scart çevirici ile bu bağlantı kullanılabilir.

68.FILBOX uydu alıcısında kart ve modül girişi bulunuyor mu?

FILBOX uydu alıcısı son teknoloji olan çipli sistem ile çalışmaktadır bu nedenle kart girişi kullanılmamaktadır.

FILBOX uydu alıcısında modül girişi bulunmamaktadır.


69.FILBOX uydu alıcısının biss desteği var mı?

Biss desteği bulunmaktadır.

70.FILBOX uydu alıcısında kanal sıralamasını kendim oluşturabilir miyim?

Favori kanal listesini dilediğiniz gibi oluşturabilirsiniz. Ancak kanal sıralamasına müdahale edilememektedir.

71.FILBOX uydu alıcısında display bulunuyor mu?

FILBOX uydu alıcısında display bulunmamaktadır.

72.FILBOX uydu alıcısından kaydettiğim yayınları başka cihazlarda seyredebilir miyim?

Kaydedilen yayınlar sadece kayıt alınan cihaz üzerinde izlenebilmektedir.

73. HD ready TV ile FILBOX uydu alıcısını kullanabilir miyim?

Evet, HD özelliği olan TV’lerde FILBOX uydu alıcısını kullanabilirsiniz.

74.Yayınları izleyebilmek için FILBOX uydu alıcısının sürekli olarak televizyonuma takılı mı olması gerekiyor?

Yazılımın güncel kalması için tavsiye edilen kullanım şekli uydu alıcınız televizyonunuza sürekli olarak takılı kalması yönündedir.

75.Alt yazılar geç veya erken geliyor ne yapmam gerekiyor?

Böyle bir durum ile karşılaşıldığında Agent söz konusu yayında abone ile aynı hatayı gözlemliyor ise, programın yayınlandığı kanalın ve programın adını güncel sorunu da belirterek FILBOX teknik desteğe iletmelidir.

76.Humax markası hakkında bilgi alabilir miyim?

Humax, ürünlerini dünya çapında 90'ın üzerinde ülkeye ihraç eden, dünyanın en büyük dijital Uydu Alıcı üreticilerinden biridir. Son 5 yılda, dijital TV kaydediciler (DTR’ler) ve yüksek çözünürlüklü (HD) Uydu Alıcı da dahil olmak üzere, yüksek kalite ve zengin içerikli dijital TV ürünlerin lider tedarikçisi olarak haklı bir ün kazanmıştır. Şirket merkezi ve Ar-Ge binası Kore’de olup, Dubai, Almanya, Hindistan, İtalya, Japonya, Tayland, Avustralya, Hong Kong, Fransa, Rusya, Türkiye, Brezilya, Birleşik Krallık ve ABD’de ofisleri vardır.

77.Kayıt esnasında hangi kanallar arasında geçiş yapabilirim?

Kayıt işlemi sırasında sadece aynı frekansta yer alan kanallar arasında geçiş yapılabilmektedir. Farklı frekansta yer alan bir kanala geçiş yapılmak istendiğinde ekranda, “ Kayıt sırasında kanal değiştirilemiyor “ şeklinde bir uyarı çıkacaktır.   

78.Aynı anda kaç kayıt yapabilirim?

Aynı anda birden fazla kayıt işlemi yapılamamaktadır. Farklı bir kanalda kayıt işlemi başlatmak için, devam etmekte olan kayıt işleminin sonlandırılması gerekmektedir.


Digiturk - www.digiturkburada.com
Yukarı Dön
mekansiz Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici


Kayıt Tarihi: 29.Şubat.2008
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 400
  Alıntı mekansiz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10.Ocak.2016 Saat 22:24


yeni frekanslar 2016 da değişti yeni kanallar geldi hd kanal sayısı arttı

2.     Fil TV kanalının parametreleri değişecektir. Yeni uydu parametreleri aşağıdaki gibidir.
FİLTV YENİ UYDU PARAMETRELERİ

Uydu                    : Türksat 4A                     
Frekans               : 11775 Mhz
Symbolrate        : 27500 Mbps
Fec                      : ¾          
Polarizasyon      : Vertical
Modülasyon      : 8PSK
Digiturk - www.digiturkburada.com
Yukarı Dön
mekansiz Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici


Kayıt Tarihi: 29.Şubat.2008
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 400
  Alıntı mekansiz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14.Mayıs.2016 Saat 15:07


HD NANO Free - Humax

humax ın dünyada birçok ülkede satışa çıkardığı urun artık Türkiye'de gerçekten güzel bir urun tavsiye ederim

ÖZELLİKLERİ
Kutu İçeriği : HD Nano Free, HDMI kablosu, Hızlı Başlangıç Kılavuzu, Kumanda, Piller (x2), Adaptör

1x optik HDMI, S/SPDIF Çıkış (), Video Ses RCA Bağlantıları

Temel Özellikler : Kolay Kurulum, Hızlı Kanal Geçişi, Düşük Güç Tüketimi, Üstün Görüntü Kalitesi

Alan türü - DVB-S

1080p Full-HD

Otomatik İstasyon Arama

Otomatik Görüntü Algılama

Elektronik program rehberi

7 Gün Ön izleme

DiSEqC

Çalışma Güç Tüketimi   : 20 Watt

Standby Güç Tüketimi: 0,5 Watt

Giriş voltajı : 90-250 volt

Frekans : 50-60 Hz

Genişlik : 110 mm

Yükseklik : 45 mm

Derinlik : 110 mm

Renk : Siyah

Ağırlık : 140 g    
MUSTERİ HIZMETLERİ 0216 318 93 93 satın alma veya bayilik için araya bilirsiniz
Digiturk - www.digiturkburada.com
Yukarı Dön Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu GörBu Sayfa 0,107 Saniyede Yüklendi.


DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

 Digiturk | Lig TV | Maliye Borç Ödeme