Digiturk Başvuru, LigTV Başvuru Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Digiturk >Sorularınız ve Görüşleriniz
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Digiturk

beIN Sports

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

Neden Digitürk Abonesi olamadım?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
kuzay Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı kuzay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Neden Digitürk Abonesi olamadım?
    Gönderim Zamanı: 28.Eylül.2014 Saat 02:15

Eve yeni taşındık. 2 gün önce Giriş+Belgesel paketi olarak sipariş verdim. Digitürk'teki arkadaşımız son derece ilgili ve alakalıydı. Siparişi aldı ve beni teknik servise yönlendirdi. Kısa bir süre sonra mesaj geldi "P.tesi günü 1-5 arasında kurulumunuz yapılacaktır". Teknik servisi aradım. Arada geçen konuşma aynen şöyle

- 4 gün sonraya gün vermişsiniz. Hafta içi 1-5 arası evde olmam mümkün değil
- Çok doluyuz
- Apartmanda Digitürk anteni var. Sadece alıcı takılacak. Hatta verin ben takayım 1 dakikalık iş
- P.tesi yapabiliriz
- Evde kimse yok o saatte. Pazar günü olmaz mı ?
- Pazar çalışmıyoruz.
- Tamam iptal edin siparişi... İyi günler....

İnterneti açıp Digitürk satışı yapan yerlere gitmeye karar verdim. Sizi o teknik servise yönlendirmişler yapamayız diyen de oldu, neden digitürk size uydu takalım bedava izleyin diyen de oldu, çok doluyuz diyen de....

Anlamıyorum, sadece belgesel kanalları nedeniyle Digitürk almak istiyorum. VE SADECE DEKODER VERSELER BEN GERİSİNİ YAPACAĞIM...

Ayrıca 1 yıl değil 10 yıl da taahüt veririm. Hemen ömür boyu anlaşma imzalayalım buyrun, yeter ki Digitürk bu belgesel kanallarının (Discovery, History-Nat.Geo) olacağının garantisini versin.

Ve hepsinden önemlisi lütfen teknik servislerin biraz kulağını çeksin. Kurulum dediğiniz şey santral falan değil, 1 çanak 1 alıcı. Apartmanda ortak, hattı çekilmiş 3 çanak var zaten.

Bu kadar nazlanmak niye?

Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,109 Saniyede Yüklendi.

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

Digiturk | Lig TV | Maliye Borç Ödeme