TIKLA ARA

Digiturk'ten 23 Nisan Özel Programı

Çocukların ve içindeki çocuğu kaybetmemiş olanların 23 Nisan Bayramını kutlar gün boyu sürecek ekran şenliğine davet ederiz.


Digiturk'ten 23 Nisan Özel Programı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramı'nda film,çocuk ve belgesel kanallarında bayram havası var.Çocukların ve içindeki çocuğu kaybetmemiş olanların bayramını kutlar gün boyu sürecek ekran şenliğine davet ederiz.

Brave

Brave izle

Cesur - Brave Konusu

Çok yetenekli bir okçu olan Merida, Kral Fergus (Billy Connolly'nin sesiyle) ve Kraliçe Elinor'un (Emma Thompson'ın sesiyle) aceleci kızlarıdır. Kendi hayat yolunu kendi çizmeye kararlı olan Merinda, ülkenin şamatacı lordlarına ait olan asırlık bir geleneğe karşı çıkar: Heybetli Lord MacGuffin (Kevin McKidd'in sesiyle), huysuz Lord Macintosh (Craig Ferguson'un sesiyle) ve aksi Lord Dingwall (Robbie Coltrane'in sesiyle). Merida'nın hareketleri farkında olmadan krallık içerisinde kaos ve öfke yaratır. Garip Bilge Kadın'a (Julie Walters'ın sesiyle) başvurduğunda ise uğursuz bir dilek onu beklemektedir. Merinda peşindeki tehlikeli güçleri keşfederken çok geç olmadan o korkunç laneti bozmaya çalışır ve gerçek cesaretin ne olduğunu anlar.Cesur' (Brave) unutulmaz karakterleri ve her yaştan izleyicinin keyif aldığı Pixar imzasıyla bir cesur yüreğin macerasını anlatıyor.

Moviemax Premier HD 20.00

Film Hakkında daha detaylı bilgi için Tıklayınız...

The Muppets

The Muppets izle

The Muppets Film Bilgileri, Konusu

Walter abisi ve abisinin kız arkadaşı ile Universal Stüdyo'larını gezmeye giderler. The Muppet Show stüdyolarına geldiklerinde çok gizli bir gerçekle yüz yüze kalırlar.

Moviemax Premier HD 15.40

Film Hakkında daha detaylı bilgi için Tıklayınız...

Puss in Boots

Puss in Boots izle

Çizmeli Kedi Film Bilgileri, Konusu

Shrek filmindeki sevilen karakterlerden birisi olan Kedi isimli karakteri Shrek ile karşılaşmadan önce, onu arananlar listesinin başına koyan haksız suçlamalardan kurtulmak zorundadır. Kahramanımız, Jack ve Jill isimli iki suçludan sihirli fasulyeleri çalmak için çeşitli maceralara atılmaktadır.

Moviemax Premier HD 13.55

Film Hakkında daha detaylı bilgi için Tıklayınız...

ÇOCUK KANALLARINDA NELER VAR NELER?

House of Anubis - Yeni Sezon!

House of Anubis izle

House of Anubis (Anubis Evi), Konusu

Nina, Anubis House'taki ikinci yılında okula geri döndüğü için çok daha mutluydu, ne de olsa ona artık her yer çok sıradan görünüyordu. Fakat çok geçmeden bu yıl bir öncekine göre çok daha tehlikeli bir dönem geçirecekleri ortaya çıktı.

Pazartesi'den Çarşamba'ya 15.40 .

Dizi Hakkında daha detaylı bilgi için Tıklayınız...

JOJO'DAN BÜYÜK SÜRPRİZ!

Sevimli Kahramanlar - 2. sezon yeni bölümler

Sevimli Kahramanlar izle

Sevimli Kahramanlar  Konusu

Çılgın tavşan Bugs Bunny ve arkadaşlarının yeni maceralarına hazır mısınız?
23 Nisan'dan itibaren 12.30, 15.30, 18.30

Sevimli Dostlar: Marco Polo Şifresi

Sevimli Dostlar: Marco Polo Şifresi izle

Sevimli Dostlar: Marco Polo Şifresi Konusu

23 Nisan'da JOJO'nun FİLMO kuşağında tüm favori filmleriniz ekrana gelecek. Gün boyunca bu kuşakta yayınlanacak filmlerden Sevimli Dostlar: Marco Polo Şifresinin hediyelerinden birini kazanabilirsiniz! Yapmanız gereken, filmi izledikten sonra Digiturk adresini ziyaret edip filmle ilgili soruyu doğru yanıtlamak.

23 NİSAN'DA TURKMAX'DA NELER VAR?

Her Şey Tadında

Her Şey Tadında  izle

Her Şey Tadında  Konusu
Turkmax'ın sevilen programı "Her Şey Tadında" 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na özel içeriği ile ekranlara gelecek. Küçük misafirleri ve 23 Nisan'a ithafen hazırlanan konu ve konukları ile ekranlarda bayram coşkusu yaşanacak. "Her Şey Tadında" hafta içi her gün 09.00'da.

Program Hakkında daha detaylı bilgi için Tıklayınız...

Buyrun Paylaşalım

Buyrun Paylaşalım izle

Buyrun Paylaşalım Konusu
İletişim becerisini geliştiren; iş, aile ve özel hayatta doğru kararlar almak için kişisel motivasyonu yükselten program "Buyrun Paylaşalım" Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda 23 Nisan konseptli yayını ile ekranlarda olacak. "Buyrun Paylaşalım" hafta içi her gün 16.30'da Turkmax'ta!

Veda

Veda izle

Veda Konusu
Mustafa Kemal Atatürk'ün yakın arkadaşı Salih Bozok'un gözünden Atatürk'ü ve davasını sergileyen Veda, Livaneli'yi yıllar sonra setlere geri döndürdü. "Veda" 23 Nisan 20.05'te Turkmax'ta.

23 NİSAN'DA İZ TV'DE NELER VAR?

Sırt Çantam: Doğanın Çocukları

Sırt Çantam: Doğanın Çocukları izle

Sırt Çantam: Doğanın Çocukları Konusu

Bugünün çocuklarıyla dünün çocukluk halleri İz'de buluşuyor
"Sırt Çantam: Doğa'nın Çocukları" İZ HD'de!

İŞTE ÇOCUK MENÜSÜ!

İŞTE ÇOCUK MENÜSÜ izle

İŞTE ÇOCUK MENÜSÜ! Konusu
Home TV Yemek tarifleri sitesinden 23 Nisan'a özel bir menü var.
Dünyanın en ünlü şefleri çocuklarımız için seçti!

Dr. Mehmet Öz

Dr. Mehmet Öz izle

Dr. Mehmet Öz Konusu
Esneme hareketleri çok önemlidir kasların esnekliğini geliştirme ve duruşunuzu düzeltmenin en önemli yoludur, damar esnekliğini de artırarak kalbinizin daha çok yorulmasını önlemek için günlük yapmamız gereken en önemli hareketlerden biridir. Hemde esneme egzersizi vücuttaki kan akışını hızlandırıp kaslarınıza ve beyninize taze oksijen gitmesini sağlayarak canlanmanıza ve konsantre olmanıza da yardımcı olur. Bu aşamada bütün bir esneme hareketini 5 saniye boyunca yapmanız gerekir. Dr. Mehmet Öz'den çocuklara mesaj var:

Program Hakkında daha detaylı bilgi için Tıklayınız...Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk 23 nisan filmleri, 23 nisan dizileri, 23 nisan çizgi filmleri, 23 nisan programları, 23 nisan yemekleri,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.