TIKLA ARA

Digiturk Arsenal-Manchester Maçı, Digiturk Kanalları

Arsenal-Manchester Maçı Digitürk'te. Üstelik üç boyutlu.


22 Ocak'ta 18.00'de Arsenal Manchester United maçını üç boyutlu olarak Digiturk 399. kanalda seyredebilirsiniz.

Arsenal ile Manchester City İngiltere Premier Ligi  maçında karşı karşıya geliyor. Bir yanda Lig lideri Manchester City Diğer yanda Zirveye koşan Arsenal. Arsenal Manchester City maçının zorlu ve zevkli geçmesi bekleniyor. Bu Maçı 3D olarak seyredebilirsiniz.

3D mücadele Digiturk Ekranlarında

Arsenal bu sezon Manchester United deplasmanındaki 84 yılın en ağır mağlubiyetinin rövanşını alabilecek mi?

Yoksa 1986'dan beri Manchester United'ın başında olan Sir Alex Ferguson, 1996'dan beri Arsenal'in başında olan Arsene Wenger'i bu sezon ikinci kez alt edebilecek mi?

Manchester United'dan Wayne Rooney, bu maçta, krallık yarışında lider olan Van Persie'ye yaklaşabilecek mi? 
 
Bir tarafta  kırmızı şeytanlar, diğer tarafta topçular. Onlar İngiltere Premier Lig'in iki ezeli rakipleri:  İngiltere Premier Ligi devlerinin bu kıyasıya mücadelesini, eşsiz görüntü ve üç boyut farkıyla evinize taşımaya hazır olun. Sadece İngiltere'nin değil, tüm dünyanın merakla beklediği bu maç, Digiturk'ün 399. kanalda 3 boyut farkıyla, 22 Ocak'ta 18.00'da.Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digitürk 3d, arsenal-manchester maçı digitürk kaçıncı kanal, arsenal-manchester maçı digitürk, digitürk maçları, digitürk maç kanalları,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.