TIKLA ARA

Digiturk Dünya Kadınlar Günü Özel Programı

Digitürük bu anlamdı günde kadınlarda unutmadı ve kadınların en çok seyrettiği programlardan derleyerek bu anlamlı güne özel bir program çıkardı.


Digiturk Dünya Kadınlar Günü Özel Programını Digiturk Home Tv ve Digiturk  İZ Tv  kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Dünya Kadınlar Günü Özel Programı

Dünya Kadınlar Günü Özel Programı

Gösterim tarihi:  Digiturk Dünya Kadınlar Günü Özel Programı, 8 Mart Dünya kadınlar gününe özel FİKS MENÜ 11.30 ve 17.30, ANNA OLSON'IN MUTFAĞI 10.00, 15.30, 16.00 ,ŞEFİN SIRLARI 10.30, 11.00, 16.30 ,RACHAEL RAY'DEN HAFTALIK YEMEKLER Pazartesi-Çarşamba-Cuma 09:00, 14:30 ve 18:00  Digiturk Home Tv'de  izleyebilirsiniz.Aynı zamanda  Tuluhan Tekelioğlu'nun 40'ında 40 kadın belgeseli Digiturk  İZ TV 23:20 saatlerinde seyredebilirsiniz.

Konusu:

Digitürük bu anlamdı günde kadınlarda unutmadı ve kadınların en çok seyrettiği programlardan derleyerek bu anlamlı güne özel bir program çıkardı.Dünya Kadınlar Günü Özel Programı ile kadınlar en beğendikleri home tv kadın şeflerinden oluşan yemek ve tatlı tarifleri programlarını takip edebilirler.Aynı zamanda Kadınların en çok beğendiği  sunucu Tuluhan Tekelioğlu'nun 40'ında 40 kadın belgeselini izleyebilir keşifli vakit geçirebilirler.Tuluhan Tekelioğlu'nun 40'ında 40 kadın belgeseli her kesimden kadını bir araya getiren bir platforma dönüşüyor. İlk bakışta bambaşka hayatlar süren, çocuklu-çocuksuz, evli, bekar, boşanmış, farklı farklı kesimlerden gelen, farklı sorunları olan, ama sanılanın aksine, aynı ortak duyguyu yaşayan kırk yaşındaki 40 kadının hikayelerinden kesitler sunan belgeselin aynı isimli bir de kitabı bulunuyor.  8 Mart Dünya Kadınlar Günü, Home Tv ekranında özel bir içerikle kutlanıyor. Bu özel günde bütün yemek programları, ünlü kadın şeflerin sunduğu programlardan bir seçme olarak izleyebilirler.

Tuluhan Tekelioğlu Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü bitirmiştir. Prof.Dr.Yavuz Tekelioğlu'nun kızıdır. Tuluhan Tekelioğlu Paris Sipa Press'te gazetecilik hayatına başladı. Hürriyet gazetesinde çalıştığı sırada Kenya'daki Kakuma Mülteci Kampı'nda BM Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNHCR) yararına gönüllü hizmet etti ve edindiği deneyimleri yazı dizisi olarak gazetesinde yayınladı. 2001'de Cine5'te Başka Yerde Yok, 2001-2003 arasında Habertürk TV'de Tatlı Sert, TGRT kanalında Tuluhan'la Her Sabah programlarını hazırlayıp sundu. 2005-2006 arasında Kanal D sabah haberlerini hazırlayıp sundu. Kanal 1 televizyonu için Güzel 1 Gün adlı sabah haber kuşağını sundu. 2009'da TRT 2'de Boğaziçi'nden programını sundu. Sabah gazetesinde 2007 yılında başladığı Her Şeye Rağmen İkimiz adlı röportajlarına halen devam etmektedir. Cumartesi günleri Sabah Gazetesi'nde Her Şeye Rağmen İkimiz başlığı altında, genellikle evli çiftlerle röportajları yayınlanmaktadır.Turkmax 09.00
Özel Konuk: Türkiye'nin ilk kadın TV spikeri ve senarist
Nuran Devres

Turkmax 16.30
Özel Konuk: Başarılı kadın kategorisinde Amerika'da yardım kuruluşlarında gönüllü olarak çalışmış, Kızılhaç'ta 20 yıl yöneticilik görevinde bulunmuş
Esin Dönerokur

FİKS MENÜ 11.30 ve 17.30
ANNA OLSON'IN MUTFAĞI 10.00, 15.30, 16.00
ŞEFİN SIRLARI 10.30, 11.00, 16.30
RACHAEL RAY'DEN HAFTALIK YEMEKLER Pazartesi-Çarşamba-Cuma 09:00, 14:30 ve 18:00

 

 Dünya Kadınlar Günü Özel Programı izle

 

Dünya Kadınlar Günü Özel Programı izle

 


 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk kadınlar günü programı, home tv tatlı tarifleri, kadınlar günü, tuluhan tekelioğlu programı, home tv yemek programı,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.