TIKLA ARA

Digiturk Elektrik Kampanyası

Digiturk Elektrik Kampanyası

Kampanya bitmiştir.


12 Ay boyunca Digiturk'ü ücretsiz seyretmek için aboneliğinizi taşıyın!
Aylık elektrik faturası ortalaması 120 TL üzerinde olan tüketiciler, Elektrik aboneliklerini taşıdıkları zaman Digiturk Giriş Paketi + 1 adet Keyif Paketi + HD servisi 12 ay boyunca ücretsiz verilmektedir.


Aylık elektrik faturası ortalaması 120 TL üzeri olan tüketiciler cep telefonu aboneliğini başka firmaya taşır gibi kendi tedarikçisini seçebilirler. İşletmenizde veya evinizde hiçbir teknik ve donanım değişikliği yapmadan, sadece aboneliğinizi değiştirerek, aynı hizmet ve elektrik hizmetini alırsınız.

 Digiturk Paketlerinin detaylarını görmek için buraya tıklayınız.

Ara Abone ol: 0(212) 942 33 98

Digiturk Elektrik Başvuru

Elektrik Kampanyası Detayları:

Bu paketin kampanyasından yararlanmak için 24 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir. Bu kampanya Digiturk çözüm ortağı tarafından düzenlenmektedir.
Kampanyadan yararlanabilmek için aylık elektrik fatura ortalamanızın minimum 120TL olması gerekmektedir. Kampanya Berberler, Kuaförler, Manavlar, Bakkallar, Tekel bayileri, Kasaplar, Çocuk Yuvaları, Eczaneler, Bürolar, Fırınlar, Giyim mağazaları v.b. işyerleri için geçerlidir.

24 ay süresince uygulanacak elektrik tarifesi geçerli olan TEDAŞ tarifesidir.

Elektrik Aboneliğini Taşıma Nedir?

Aylık elektrik faturası ortalaması 120 TL üzeri olan tüketiciler cep telefonu aboneliğini başka firmaya taşır gibi kendi tedarikçisini seçebilirler. İşletmenizde veya evinizde hiçbir teknik ve donanım değişikliği yapmadan, sadece aboneliğinizi değiştirerek farklı firmalardan hizmet alabilirsiniz. Farklı bir firmadan elektrik aldığınız zaman her hangi bir teknik işlem gerekmemektedir. Aldığınız elektriğin kalitesinde de her hangi bir değişme olmamaktadır.  İndirimli Elektrik Nedir?

Uydu Alıcısı:

Uydu alıcısı, Digiturk üyeliği süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır. Uydu alıcınızın arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcısı ile değiştirilir.Kategori:
Digiturk Kampanyaları

İlk ay hediye olan paketlerden faydalanmak için; veri paylaşım izni vermeniz gerekmektedir.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.