TIKLA ARA

Digiturk izle, Digiturk Canlı İzleme

Digiturk Canlı İzleme Seçenekleri, Digiturk ve Lig TV izlemeDigiturk


TRT Radyo 1 dinlemek için tıklayınız.


Lig Radyo dinlemek için tıklayınız.


Digiturk İzleme Seçenekleri

Digiturk yayınlarını, filmleri, dizileri, Lig TV Kanalını ve futbol karşılaşmalarını izleyebileceğiniz seçenekler aşağıdadır.

Digiturk Play ile İnternet üzerinden Digiturk izle

www.digiturkplay.com.tr internet sitesi üzerinden Digiturk kanallarını canlı olarak izleyebilirsiniz. Digiturk Play internet sitesi üzerinden üye olarak veya mevcut Digiturk üyeliğiniz var ise satın alma yaparak Digiturk yayınlarını izleyebilirsiniz. Digiturk Play internet sitesinde Digiturk yayınlarını izleyebileceğiniz çeşitli paket seçenekleri bulunmaktadır.

Digiturk Paketleri ve Digiturk Kampanyaları

Eutelsat uydusu üzerinden üzerinden Digiturk yayınlarını izleyebileceğiniz Digiturk Paketlerini görmek için buraya tıklayınız.

Digiturk kampanyaları için buraya tıklayınız.

Çeşitli Digiturk kampanyaları ve paket seçeneklerinden faydalanarak üye olabilirsiniz. Digiturk paketlerindeki yapılan yenilikle artık kendi paketinizi oluşturabilmeniz mümkün olmaktadır. Temalara göre gruplandırılmış kategorilerden istediğinizi seçerek kendi Digiturk paketinizi oluşturabilirsiniz. Giriş paketi, keyif paketleri, platin paket ve ek paketlerden oluşan gruplar arasından seçim yapabilirsiniz.

Giriş Paketi

Giriş paketi, temel paket olup bu paketi seçim zorunlu olmaktadır. Giriş paketi seçiminden sonra diğer paketleri ekleyebilirsiniz. Giriş paketi ile yaklaşık 100 tane kanalı izleyebilirsiniz. Bunlar ulusal kanallar, haber kanalları, belgesel kanalları ve çocuk kanalları gibi kanalları içermektedir.

Keyif Paketleri

Keyif paketleri, sporsever, belgesel, çocuk, haber ve dünya, müzik ve eğlence paketinden oluşmaktadır.

Platin Paketler

Platin paketler, film paketi, dizi paketi, Süper lig paketi, şampiyonlar paketi, taraftar paketi, şampiyon Anadolu paketi ve Anadolu taraftar paketinden oluşmaktadır.

Ek Paketler

Ek paketler, Avantaj paketi, avantaj yetişkin paketi, yetişkin paketi, spor ekstra paketi ve Digiturk dergi seçeneklerinden oluşmaktadır.

Digiturk Uydu Alıcısı

Digiturk aboneliğinizde kullanılmak üzere Digiturk uydu alıcısı, Digiturk Plus, Digiturk HD, Digiturk IQ seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Digiturk uydu alıcısı ile normal görüntü kalitesi ile yayınları izlerken, Digiturk HD uydu alıcısı ile yayınları yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz. Digiturk Plus uydu alıcılar ile hem yüksek görüntü kalitesi ile Digiturk izlerken hem de yayınları kayıt edebilirsiniz. Digiturk IQ uydu alıcısı ile hem kayıt yapabilir hem de internet üzerinden zengin Digiturk arşivine erişerek yayınları izleyebilirsiniz. Digiturk IQ uydu alıcısını internet modeminize ethernet kablosu ile bağlamanız yeterli olmaktadır. Digiturk arşivine erişip, filmler, diziler ve spor karşılaşmalarından oluşan içeriği istediğiniz zaman indirerek televizyonunuzdan izleyebilirsiniz. Digiturk IQ kayıt özelliğinden faydalanabilmek için cihaza harici bir sabit disk bağlamanız gerekiyor.

Digiturk Kampanyaları

Digiturk uydusu üzerinden Digiturk yayınlarını canlı olarak izleyebilmek için taahhütlü abonelik seçeneklerinden yararlanarak abone olunabilmektedir. Digiturk kampanyalarından yararlanarak taahhüt vermeniz durumunda çeşitli fiyat indirimleri ve fırsatlardan da yararlanabilirsiniz. Kampanya kapsamında Digiturk Uydu alıcısı, Digiturk üyeliği süresi boyunca kullanıma veriliyor. Digiturk HD uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır. Digiturk Uydu alıcınızın arızalanması durumunda çalışan bir Digiturk uydu alıcısı ile değiştirilir.

Lig TV izleme seçenekleriKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk izle, digiturk film izle, digiturk sinema izle, digiturk dizi izle, digiturk belgesel izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.