TIKLA ARA

PIN Kodu Öğrenme, Sıfırlama, Değiştirme

Digital kartınız ile ilgili PIN işlemleriniz aşağıda anlatılan konularda açıklanmaktadır. PIN kodu öğrenme, sıfırlama ve değiştirme işlemlerini yapabilirsiniz.

Pin Kodu Değiştirme

Digiturk PIN kodunuzu değiştirmek için aşağıdaki adımları uygulayınız.

Digiturk kumandanızın üzerinde bulunan "OPTS" tuşuna basın.

Ekrana menü seçenekleri gelecektir. Menü seçeneklerini gördüğünüz zaman "Erşim Kontrolü" seçeneğine gelerek "OK" tuşuna basın.

Gelen ekranda Digiturk PIN kodunuzu değiştirebilirsiniz. Öncelikle eski PIN kodunuzu, daha sonra yeni PIN kodunuzu 2 defa girmeniz gerekiyor.

Yukarıdaki işlemlerin ardından PIN kodunuz değiştirilmiş olacaktır.

Digiturk PIN Kodu

Digiturk PIN kodunu daha önce değiştirmediyseniz "0000" dır.

Digiturk PIN Kodumu Unuttum?

Digiturk PIN kodunuzu unuttuysanız veya bir çok kez yanlış girerek "PIN kodu girme hakkınız tükendi. Lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezini arayınız." mesajı ile karşılaşıyorsanız aşağıdaki bir kaç farkı seçenek arasından seçim yaparak Digiturk PIN kodu sıfırlama işlemi yapabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerini telefon ile arayarak PIN kodunuzu sıfırlayabilirsiniz.

Digiturk Online İşlemler merkezine kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaparak internet üzerinden Digiturk PIN kodunuzu değiştirebilirsiniz.

PIN KODU SIFIRLA yazıp 3555’e kısa mesaj göndererek PIN kodunuzu sıfırlayabilirsiniz.Konular: Digiturk Yardım, Digiturk Destek, Digiturk Teknik Destek, beIN Sports Teknik Destek

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.