TIKLA ARA

TOD GeoStorm - Uzaydan Gelen Fırtına

Geostorm Uzaydan Gelen Fırtana Digiturk’te

Ünlü oyuncu Gerard Butler'ın başrolünde oynadığı aksiyon, bilim kurgu ve gerilim türünde olan film 2017 yılında beğenilen filmler arasına girmiştir. Konu olarak insanlar Dünya da artık küresel ısınmanın atmosfere verdiği zararın önüne geçemeyecekleri bir zamana gelmiş ve ani hava değişimleri yaşanmaya başlamıştır. Farklı ve aniden değişen hava durumları ortaya çıkmış ve insanların ölümlerine neden olmaya ve dünya üzerinde yaşamın çok zorlaşmasına neden olmuştur. Bununla birlikte büyük teknoloji firmaları bu durumu önlemek ve korunmak için kalkan gibi güçlü bir sistem geliştirmiştir. Gelişen teknoloji sayesinde insanlarteknoloji sistemini kullanarak Dünya'yı koruma altına almıştır.Fakat bu gelişmiş ve ileri teknoloji yöntemi Dünya çapını en fazla 2 sene boyunca ayakta tutabilmiş, koruyabilmiştir.Cihaz bir anda sebebi bilinmedik bir şekilde görev dışı kalacak ve ne olduğunu anlamaya çalışırlarken aslında başkana yapılacak bir suikast için hedef şaşırtma yapılmaktadır.

Hollywood’un bir süredir ihmal ettiği felaket temalı filmlerin bir yenisi olan Uzaydan Gelen Fırtına (Geostorm), yönetmen koltuğunda Dean Devlin’i ağırlıyor. Filmin senaryosu ise Dean Devlin ve Paul Guyot’a ait. Uzaydan Gelen Fırtına – Geostorm filmini full HD şekilde izlemek için BeIN Box Office 1, BeIN Box Office 2, BeIN Box Office 3 kanallarından izleyebilirsiniz.

Eğer Digiturk abonesi değilseniz, Digitürk Kampanyaları sayfasından en güncel indirimli abonelik fırsatlarını inceleyebilirsiniz. Web sitemize özel Digitürk Kampanya fırsatlarından yararlanarak, Uzaydan Gelen Fırtına (Geostorm) filmi ve daha birçok güncel filmleri izleyebilirsiniz.

Geostorm - Uzaydan Gelen Fırtana Filmi Genel Özellikleri

Süre: 109 dakika
İMDB Puanı:5.6
Bütçe: 120.000.000 $ (yaklaşık)
Yayın Tarihi: 20 Ekim 2017
Türler: Aksiyon, Bilimkurgu, Gerilim
Ülke: ABD

Geostorm - Uzaydan Gelen Fırtına Yönetmeni

Dean Devlin

Dean Devlin, 27 Ağustos 1962'de New York, ABD'de dünyaya gelmiştir. Dean Devlin; senaryo yazarı, yapımcı, televizyon yönetmeni ve eski sinema oyuncusudur. Yapım şirketi Electric Entertainment'in kurucusudur.Kurtuluş Günü, Godzillave IndependenceDay: Resurgence filmleri ile tanınmıştır. Lisa Brenner'la evlidir.

Geostorm - Uzaydan Gelen Fırtına Yıldız Oyuncuları

Gerard Butler

Gerard James Butler, İskoçya'daki Paisley'de dünyaya gelmiştir. Ailesi İrlandalı kökenlidir. Glasgow Üniversitesi'nde avukatlık okudu. Girişken kişiliği ve mükemmel sosyal becerileri sahiptir.

Abbie Cornish

7 Ağustos 1982 tarihinde dünyaya gelen AbbieCornish, on üç yaşında modellik yapmaya başlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini, Avustralya Yayıncılık Komisyonu dizisi Children's Hospital'da (1997) rol almıştır.

Ed Harris

28 Kasım 1950 tarihinde New Jersey’de doğan Ed Harris oyunculuğa büyük ilgisi bulunmaktadır. İlk olarak tiyatro ve televizyonda konuk oyuncu olarak oynamaya başlamıştır. Harris, George A. Romero'nun kült filmi Knightriders'da ilk başrol oyunculuğunu oynamıştır. Bugüne kadar dört kez Oscar’a aday gösterilmiştir.

Jim Sturgess

Jim Sturgess Londra'da dünyaya geldi ve Surrey'de büyümüştür. Sekiz yaşındayken, bir tiyatro oyunu için seçmelere katıldı ve oyunculuk için de tutku sahibi olduğunu fark etti. Acrossthe Universe (2007) filmi için seçmelere katıldı ve başrolü oyuncusu seçilmiştir. OneDay (2011) filminde de canlandırdığı Dexter karakteriyle büyük beğeni toplamıştır.


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.