TIKLA ARA

Dikkat Bebek Var (What to Expect When You're Expecting)

Hamile olan genç kadınların doğumlarına çeyrek kala yolları kesişen 5 çift aynı dönemlerde bebek beklemenin coşkusunu ve sevincini yaşarken, hamilelik sürecinin sıkıntılarına beraber ortak oluyorlar, en mutlu anlarına beraber şahit oluyorlar.


Dikkat Bebek Var (What to Expect When You're Expecting)  filmini Digiturk Moviemax Premier HD  yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Dikkat Bebek Var (What to Expect When You're Expecting)


Dikkat Bebek Var (What to Expect When You're Expecting)

Gösterim tarihi: Dikkat Bebek Var (What to Expect When You're Expecting), 07.02.2013 17:05 - 18:51  Digiturk Moviemax Premier HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

Dikkat Bebek Var (What to Expect When You're Expecting) , Konusu

2012 - ABD yapımı olan  Komedi , Dram , Romantik türündeki Dikkat Bebek Var (What to Expect When You're Expecting) filmin yönetmenliğini Nick Ormerod, Declan Donnellan yapıyor. Filmin oyuncuları Cameron Diaz, Chris Rock, Dennis Quaid, Elizabeth Banks, Jennifer Lopez'den oluşuyor.

Konusu:  Hamile olan genç kadınların doğumlarına çeyrek kala yolları kesişen 5 çift aynı dönemlerde bebek beklemenin coşkusunu ve sevincini yaşarken, hamilelik sürecinin sıkıntılarına beraber ortak oluyorlar, en mutlu anlarına beraber şahit oluyorlar. Ve bu süreç hepsine şunu öğretiyor: sen ne kadar plan yaparsa yap, hayat en beklenmedik şeyleri önüne koyar! Film, Heidi Murkoff'un yazdığı ve dünya çapında büyük ilgi gören kitaplar arasında gösterilen "Bebeğinizi Beklerken Sizi Neler Bekler" adlı kitaptan Shauna Cross ve Heather Hac tarafından uyarlanmış. En son 2009'da çektiği ve Robert De Niro'nun ilk planda olduğu Herkesin Keyfi Yerinde (Everybody is Fine) ile kamera arkasına geçen Kirk Jones'un yönetmen koltuğuna oturduğu bu romantik komedide Elizabeth Banks, Brooklyn Decker, Genesis Rodriguez, Jennifer Lopez, Dennis Quaid, Cameron Diaz, Anna Kendrick gibi çok ünlü yıldızlar bir araya geliyor.

Jennifer Lopez (24 Temmuz 1969, New York), ABD'li oyuncu, şarkıcı, moda tasarımcısı ve dansçı.Jennifer Lopez Latin müziğin kadın öncüsü olup Latin müziğin patlama yapmasını sağlamıştır. 2000'li yılların en başarılı 3. kadın sanatçısıdır, 2000'li yılların en çok radyoda dinlenen 8. kadın sanatçısıdır,[3] 2000'li yılların en başarılı 8. dans/club sanatçısıdır, "Ain't It Funny (Murder Remix)" şarkısı 2000'li yılların en popüler 2. şarkısı, en iyi 2. pop şarkısı ve en iyi 3. R&B şarkısı seçilmiştir. Aynı hafta hem albümü , hem de filmi (The Wedding Planner) 1 numara olan tek kadın sanatçıdır. 2007 yılında Guinness rekorlar kitabına en güçlü kadın sanatçı olarak tarihe geçmiştir. 2010 yılında Dünya Müzik Ödülleri'nde sanata üstün katkılarından dolayı efsane ödülünü kazanmıştır.Tüm dünyada 55 milyondan fazla kayıt satmıştır.

Cameron Diaz 30 Ağustos, 1972'de Kaliforniya San Diego'da doğdu. Küba-Amerikan bir baba ile İtalyan ve Alman ırkından gelen yerli bir ABD'li annenin kızı olan Cameron, 16 yaşında Hollywood'da bir partide tanıştığı fotoğrafçı sayesinde Elite Model Ajansı ile bir anlaşma imzaladı. Modellikteki başarısı Japonya, Avustralya, Morocco ve Paris'te çalışmaya, Mademoiselle ve Seventeen gibi dergileride resimlerinin çıkmasına ve Calvin Klein, Coca Cola ve Levi's gibi büyük şirketlerin reklam kampanyalarında rol almasına neden oldu. 1994'de Jim Carrey'in başrol oynadığı "The Mask / Maske" adlı aksiyon komedi filminde sinema kariyerine ilk adımını attı. Oyunculuk deneyimi hiç olmamasına rağmen filmdeki yardımcı oyuncu rolü denemelerine katılması sağlandı. 12 kez geri çağrıldıktan sonra kadın başrol oyuncusu Tina Carlyle rolünde oynaması kararlaştırıldı.

Elizabeth Banks (d. adı Elizabeth Maresal Mitchell; d. 10 Şubat 1974), Amerikan aktrist. Banks özellikle Kesinlikle, Belki, Garip Bir Aşk Öyküsü, W., Davetsiz ve Örümcek Adam filmleriyle bilinmektedir. Scrubs dizisindeki Dr. Kim Briggs rolüyle tanınır. 5 Temmuz 2003 tarihinde Banks, spor yazarı ve prodüktör Max Handelman ile evlenmiştir

 Dikkat Bebek Var izle

 

Dikkat Bebek Var)    izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk, dikkat bebek var izle, dikkat bebek var, moviemax premier hd, şubat filimleri,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.