TIKLA ARA

Diş Perisi - Darkness Falls

Kyle (Chaney Kley) diş perisini gördüğünü iddia eder. Hatta diş perisinin onu öldürmeye çalıştığını söyler. Kyle'i kimsenin ona inanmadığı kasabasını terketmesinin üzerinden on iki yıldan fazla bir zaman geçmiştir.


Diş Perisi - Darkness Falls filmini Digiturk Moviemax Speed kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Diş Perisi - Darkness Falls

Darkness_Falls izle

İlk Gösterim tarihi:Diş Perisi - Darkness Falls Digiturk Moviemax Speed kanalında izleyebilirsiniz.

Diş Perisi - Darkness Falls

2003 - ABD , Avustralya Gerilim , Korku türündeki Diş Perisi - Darkness Falls filmin yönetmenliğini Jonathan Liebesmanyapmaktadır.Film Oyuncuları Emily Browning , Emma Caulfield , Chaney Kley , Angus Sampson , Steve Mouzakisoluşmaktadır.

Kyle (Chaney Kley) diş perisini gördüğünü iddia eder. Hatta diş perisinin onu öldürmeye çalıştığını söyler. Kyle'i kimsenin ona inanmadığı kasabasını terketmesinin üzerinden on iki yıldan fazla bir zaman geçmiştir. Giderken arkada onun gerçeği söylediğini düşünen iki kişiyi de bırakmıştır; çocukluk aşkı Caitlin (Emma Caulfield) ve onun küçük erkek kardeşini. Ve şeytan Darkness Falls'ta yeniden ortaya çıkar. Kyle, yıllar önce gördüğü o ölüm saçan kanatlı yaratığa karşı savaşmak için geri dönmek zorundadır. Çünkü şeytan intikam almak için geri dönmüştür ve Caitlin in kardeşini almadan gitmeyecektir

Emily Browning Avustralyalı aktris Emily Browning;7 ocak 1988'de Avustralya Melbourne'de doğdu. iki erkek kardeşi vardır. onun oyunculuk hayatı sınıf arkadaşının babasının onu bir okul oyununda keşfetmesiyle oldu...

Emma Caulfield (doğum Emma İlk devre , 8 Nisan 1973) en iyi eski rolüyle tanınan Amerikalı oyuncu iblis Anya Jenkins televizyon dizisi Buffy the Vampire Slayer , yanı sıra Susan Keats, bir sevgi ilgi bir Brandon Walsh 's televizyon dizisi Beverly Hills, 90210 . Onun film rolleri 2009 film dahil TiMER .Caulfield ilk önemli rolü oldu Brandon Walsh 'ın kız arkadaşı, Susan Keats üzerine, Beverly Hills, 90210 1995 yılında. 1996 yılında çıkış yapan önce dizi otuz bölüm için çıktı. 1998 yılında, Emma gibi, tarih onu en ünlü rolü oynadı Anya Jenkins üzerinde WB 's hit gösterisi Buffy the Vampire Slayer . Başlangıçta, onun karakteri birkaç bölüm için görünmesini sadece oldu. Ancak, izleyiciler sonuçlanan, Anya iyi yanıt Buffy the Vampire Slayer yaratıcısı Joss Whedon döküm onu eklemek için kararı.

IMDB Puanı: 4/8 ( 19891 kişi oy verdi.)

Resimler

Diş Perisi - Darkness Falls izle

 

Diş Perisi - Darkness Falls izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax speed, darkness falls izle, digiturk korku filmleri, diş perisi konusu, diş perisi izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.