TIKLA ARA
En popüler diziler
Takımınızın maçları bu pakette!
Sabit Fiyat 59 /AY
Hemen Başvur 0(216) 740 00 49

Kampanya Sona Ermiştir.
Güncel Kampanyalar İçin: Digiturk Kampanyaları

Dizi Paketi Kampanyası

Dizi Paketi Kampanya İçeriği

Aksiyondan komediye en çok konuşulan ödüllü diziler, belgesel ve çocuk kanalları şimdi evinizde! Üstelik takımınızın Süper Lig maçları Digiturk’ün keyifli kanalları ile birlikte Dizi paketinde.

03.02.2023'e kadar tüm kanalların yer aldığı Yıldız Dolu Paketi ve sezon sonuna kadar Anadolu Taraftar Paketi hediye!

Ücretsiz aktivasyon ve iç kurulum

Ücretsiz HD kalitesi

12 ay taahhüt

Dizi Paketi Kampanya Fiyatları
Paket Faturalı 12 Ay
(1.-12. Ay)
Dizi Paketi 59 TL/Ay
Paket İlk 3 Ay
(1.-3. Ay)
Kalan Aylar
(4.-12. Ay)
Dizi Paketi 34 TL/Ay 69 TL/Ay
Film ve Dizi Paketi 34 TL/Ay 94 TL/Ay

Dizi Paketi Kredi Kartına Özel Ayda 49 TL!

Film ve Dizi Paketi Kredi Kartına Özel Ayda 84 TL!  • 03.02.2023'e kadar tüm kanalların yer aldığı Yıldız Dolu Paketi ve sezon sonuna kadar Anadolu Taraftar Paketi hediye!
  • Uydu Alıcısı üyelik süreniz boyunca kullanımınıza tahsis edilir. Digiturk garantisi altında olan uydu alıcınızın arızalanması durumlarında çalışan bir uydu alıcısı ile değişimi sağlanır.
  • Kampanyalar 12 Ay veya Dizi Paketini kapsamaktadır.
  • Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 540 TL olarak ayda 45 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 475 TL olarak ödenebilir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce alınır.
  • Taahhüt bozma durumunda sonlandırılan ay itibari ile; Almış olduğunuz indirimlerin toplamı, Kalan ayların toplamı, Sizin açınızdan hangisi daha avantajlı olacaksa o tutar tarafından faturalandırılır.
  • 12 ay taahhüt ile Turksat uydularında geçerlidir.

Benzer Kampanyalar


Tüm Digiturk Paketlerini görmek için buraya tıklayınız.


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.