TIKLA ARA

Doğaüstü - Chronicle

Şans eseri keşfettikleri bir yer altı tünelinde, kendilerine doğaüstü güçler kazandıracak bir 'şeyle' karşı karşıya gelirler. Aynı saatlerde üçü de sadece düşünce gücüyle çevrelerindeki canlı-cansız her şeyi kontrol edebilirler.


Doğaüstü - Chronicle filmini Digiturk Moviemax Premier HD  yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Doğaüstü - Chronicle

İntikam Yolunda - Wyatt Earp's Revenge izle

Gösterim tarihi:Doğaüstü - Chronicle , 17.02.2013 21:00 - 22:24 Digiturk Moviemax Premier HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

Doğaüstü - Chronicle , Konusu

2012 - ABD yapımı olan Bilimkurgu türündeki Doğaüstü - Chronicle filmin yönetmenliğini Josh Trank yapıyor. Filmin oyuncuları Alex Russell, Dane DeHaan, Michael Kelly'den oluşuyor.

Konusu: Filmde okul hayatında çok başarılı olmayan aklı hep haylazlığa çalışan   üç liseli sıkı arkadaşın hikayesi konu alınmıştır.Film söyle başlar şans eseri keşfettikleri bir yer altı tünelinde, kendilerine doğaüstü güçler kazandıracak bir 'şeyle' karşı karşıya gelirler. Aynı saatlerde üçü de sadece düşünce gücüyle çevrelerindeki canlı-cansız her şeyi kontrol edebilirler. Başta sadece ortalığı karıştırmak ve eğlenmek için kullandıkları bu süper doğaüstü enerjiler, kısa sürede insanların hayatlarıyla oynadıkları tehlikeli bir hal alaçakdır.. Tüm bu zaman zarfında ise kamera kayıttadır...

Dane DeHaan Babası, Jeff DeHaan, bir bilgisayar programcısı olan ve annesi Cynthia Boscia bir Knoll Mobilya yöneticisi Bir ablası, Meghann vardır.Pennsylvania, Emmaus Lisesi başarılı bir ögrenciydi meslek hayatında da çok başarılı oldu.Güzel Sanatlar Kuzey Carolina Okulu Üniversitesiden 2008 yılında UNCSA mezun oldu.Uzun süre kız arkadaşı olan oktrist Anna Wood,  ile 30 Haziran'da 2012 evlendi.

Michael Joseph Kelly (22 Mayıs 1969 doğumlu) meslek hayatında başarıldı bir aktördür, Law Abiding Citizen Of Changeling Dawn gibi filmlerinde rol almıştır. Amerikada  bilinen bir oyuncudur, The Adjustment Bureau ve Chronicle, TV mini dizisi Generation Kill, ve onun Suspect Behavior: Criminal Minds spin-off serisi Criminal Minds rol oynadığı filmler arasındanır.

 Doğaüstü - Chronicle

 

Doğaüstü - Chronicle izle

 

Fragman İzle
 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk, doğaüstü filmi konusu, doğaüstü filmi, doğaüstü filmi oyuncuları, sinema filmleri,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.