TIKLA ARA

Dolan'ın Cadillacı - Dolan's Cadillac

Vegas'ta ortaokul öğretmeni olan Robinson'un karısı, o bölgenin en zengin ve karanlık adamı tarafından öldürülmüştür.


Dolan'ın Cadillac'ı - Dolan's Cadillac filmini Digiturk Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Dolan'ın Cadillac'ı - Dolan's Cadillac

Bugün Bana Yarın Sana - Help Me, Help You izle

İlk Gösterim tarihi:Dolan'ın Cadillac'ı - Dolan's Cadillac filmini 13.04.2013 17:10 - 18:55  Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Dolan'ın Cadillac'ı - Dolan's Cadillac Konusu

2009 - ABD , İngiltere Suç Gerilim ,türündeki Dolan'ın Cadillac'ı - Dolan's Cadillac  filmin yönetmenliğini Jeff Beesley oyuncular Wes Bentley, Christian Slater, Greg Bryk, Amy Matysio, Sharmaine Yeoh oluşmaktadır.

Vegas'ta ortaokul öğretmeni olan Robinson'un karısı, o bölgenin en zengin ve karanlık adamı tarafından öldürülmüştür. İnsan ticareti dahil kirli işlerin adamı olan Dolan, Elizabeth'in ölümünden dolayı yargılansa da, nüfuzunu kullanarak beraat eder. Bunun üzerine Robinson, Dolan'dan intikam almaya Karısı Las Vegas'lı bir gangster tarafından öldürülen genç bir adam intikam almanın peşindedir. Öğretmen bir çift olan Robinson ve karısı Elizabeth artık çocuk sahibi olmaya karar vermişlerdir. Elizabeth bir gün mafya hesaplaşmasına tanık olur ve olanları polise anlatır. Genç kadının peşine düşen suçlular onu öldürünce kocası Robinson intikam yemini edecektir.

Wes Bentley 4 Eylül 1978 Jonesboro/Arkansas doğumlu bu genç aktör, kendini Hollywood'a 1999 yılında çevirdiği Oscar ödüllü film 'The American Beauty' ile duyurdu. Ailesinde iki Methodist papaz olmasına rağmen Taoisme inanan Wes, annesinin desteğiyle Juliard'a devam edip aktör olma yolunda ilk adımı attı. Oynadığı filmler sırasıyla: 'Four Feathers, Soul Survivors,The Claim, The White River Kid, American Beauty, Three Below Zero, Beloved'.

Christian Slater Empire Dergisinin 'Film tarihinin en seksi 100 yıldızı' listesine 79. sıradan seçildi (1995).Üç kez ölümcül silah taşımaktan dolayı Los Angales polisi tarafından tutuklandı, üç ay hapse mahkum edildi, iyi halden 59 gün sonra serbest bırakıldı.Uçakta silah taşıdığı için tutuklandı (1994),Büyük bir Star Trek hayranı,Kempo karate'de yeşil kuşak sahibi

IMDB Puanı: 5.6/10 ( 4.168 kişi oy verdi.)

Resimler

Bugün Bana Yarın Sana - Help Me, Help You izle

 

Bugün Bana Yarın Sana - Help Me, Help You izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk sinema izle, dolanın cadillacı filmi oyunculari, dolanın cadillacı konusu, dolanın cadillacı yonetmen, dolans cadillac izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.