TIKLA ARA

Dört Yıl Daha - Four More Years

Siyasi parti lideri David Holst İsveç'in en popüler siyasetçilerinden biridir ve seçimlerde ülkenin yeni Başbakanı olacağı düşünülür fakat David seçimleri kaybeder.


Dört Yıl Daha - Four More Years  filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Dört Yıl Daha - Four More Years

Dört Yıl Daha - Four More Years

İlk Gösterim tarihi:Dört Yıl Daha - Four More Years 29.05.2013 23:15 - 00:38 Digiturk Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Dört Yıl Daha - Four More Years

2010 - İsvec , Komedi türündeki Dört Yıl Daha - Four More Years filmin yönetmenliğini Tova Magnusson-Norling yapmaktadır.Film Oyuncuları Björn Kjellman, Eric Ericson, Tova Magnusson-Norlingoluşmaktadır.

Siyasi parti lideri David Holst İsveç'in en popüler siyasetçilerinden biridir ve seçimlerde ülkenin yeni Başbakanı olacağı düşünülür fakat David seçimleri kaybeder. Daha da kötüsü evli olmasına rağmen yeni seçilen Başbakanın erkek bakanlarından birine aşık olur... Parti başkanı David Holst'un İsveç'in yeni başbakanı olacağına herkes kesin gözüyle bakarken seçimlerde kaybedince başta kendi olmak üzere herkes bu duruma şaşırır. Dahası, yeni başbakanın yakışıklı bakanlarından birine aşık olmuştur.

Erik Erikson (15 Haziran 1902 - 12 Mayıs 1994), Danimarka ve Alman kökenli Amerikan psikolog.
Gelişim psikolojisi ve psikoanaliz alanlarında çalışmaları, özellikle insanların sosyal gelişim teorisi ile tanınmaktadır. "Kimlik bunalımı" kavramını ilk kullanan psikologdur.Frankfurt'ta Danimarkalı bir annenin çocuğudur. Evlilik dışı bir ilişki sonucu dünyaya gelmiştir ve sonrasında annesinin Yahudi bir iş adamı ile evliliği nedeniyle bir Yahudi olarak yetiştirilmiştir. Ailesi bu durumu kendisinden uzun süre saklamıştır ve bu olayın kendisini kimlik üzerine düşünmeye ve araştırmaya ittiği genellikle iddia edilir.

MDB Puanı: 5.9/10 ( 505 kişi oy verdi.)

Resimler

Dört Yıl Daha - Four More Years izle

 

Dört Yıl Daha - Four More Years izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, dört yıl daha konusu, digiturk filmleri, four more years, dört yıl daha izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.