TIKLA ARA

Dullar - Viudas

Ölen bir adam arkasında iki dul bırakır... Ölen bir adam geride eşini ve metresini bırakır.


Dullar - Viudas filmini Digiturk Moviemax Festival kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Dullar - Viudas

Dullar - Viudas izle

İlk Gösterim tarihi:Dullar - Viudas 02.07.2013 11:50 - 13:32  Digiturk Moviemax Festival kanalında izleyebilirsiniz.

Dullar - Viudas

2011 - Arjantin   Dram türündeki Dullar - Viudas filmin yönetmenliğini Marcos Carnevale yapmaktadır.Film oyuncuları Valeria Bertuccelli , Graciela Borges , Rita Cortese , Martín Bossi Senaryo : Marcos Carnevale , Bernarda Pagésoluşmaktadır.

Ölen bir adam arkasında iki dul bırakır... Ölen bir adam geride eşini ve metresini bırakır. Dul kadınlar kendilerini hayal bile edemeyecekleri olayların ortasında bulacaktır.

Valeria Burga yılında (1969 doğumlu) bir olan Arjantin film ve televizyon oyuncusu .
Doğumlu San Nicolás de los Arroyos , Buenos Aires Province , o kariyerine başladı deneysel tiyatro , ve daha sonra çalışmış San Martín ve Cervantes tiyatro. O ilk rol aldı Arjantin sinema yönetmeni Mariano Galperin tarafından, ve rolüyle Gümüş Condor Ödülü aldı Daniel Barone 'in Alma mía (2000). O onun rol için başka bir Gümüş Condor kazandı Diego Lerman 'in Mientras tanto 2007 yılında,. Kocası, Vicentico , eş-kurucusu ve baş vokalisti olan Arjantinli kaya grup Los Fabulosos Cadillaclar . Onlar, birlikte Florián ve Vicente iki oğlu var.


Graciela Borges (içinde Graciela Noemí Zabala 10 Haziran 1941 doğumlu Dolores , Arjantin ) bir Arjantinli televizyon ve film oyuncusu . onu ilk filmi olan, Borges altmış filmde rol aldı ve 2006 yılında yer aldı Vogue Paris "Arjantin sinemasının büyük oyuncu" olarak.O filmde ilk rolünü bu yana Arjantin sinema ve televizyon çalışmaktadır Zafra.

Adela Rita Cortese, Rita Cortese (doğumlu Buenos Aires , 5 Ağustos arasında  ilk oyuncu ve şarkıcı Arjantin .Yılında o çalışmaya başladı Felsefe ancak bir yıl sonra bıraktı. Yılında o Nestor Raimondi, yönettiği okul tiyatro katıldı 2 kendi ifadelerine göre, her ne kadar, o kariyerine başladı .Bir sinema oyuncusu olarak, o çalıştı bulut ve Alınan En İyi Kadın Oyuncu Gümüş Condor Ödülü için Miras ve alınan bir televizyon oyuncusu olarak Martin Fierro Ödülü filmindeki performansıyla pembe dizi Hayatımın sodaman 3 ve 2.008 yılında cameo için durum komedisi Lalola . 4 Aynı yıl, onun ilk albümü olarak adlandırılan serbest Aşk, o çılgın berretín farklı oyun türküleri tango , 5 o kazandı kiminle ödül Carlos Gardel daha iyi bir sanatçı içinde tango vahiy.

IMDB Puanı: 6/1 ( 242 kişi oy verdi.)

Resimler

Dullar - Viudas izle

 

Dullar - Viudas izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival, diudas, digiturk filmleri, dullar filmi konusu, dullar filmi izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.