TIKLA ARA

Dünya Savaşı Z - World War Z

Çin’de ortaya çıkan bir virüs insanları yaşayan ölüler haline getirmektedir. Ve insan oğlu ikiye ayrılır.


Dünya Savaşı Z - World War Z filmini Digiturk Salon SCI-FI HD  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Dünya Savaşı Z - World War Z

Dünya Savaşı Z - World War Z izle

İlk Gösterim tarihi:Dünya Savaşı Z - World War Z 25.11.2013 10:15 - 12:06 Digiturk  Salon SCI-FI HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Dünya Savaşı Z - World War Z

2013 - ABD Tür : Aksiyon , Dram , Korku türündedir.Dünya Savaşı Z - World War Z filmin yönetmenliğini Marc Forster yapmaktadır.Film oyuncularını Brad Pitt , Mireille Enos , James Badge Dale , Ludi Boeken , Matthew Fox oluşmaktadır. 

Zombi Savaşı’nın gerçek dehşetiyle yüzleşmenin vaktidir… Çin’de ortaya çıkan bir virüs insanları yaşayan ölüler haline getirmektedir. Ve insan oğlu ikiye ayrılır. Brad Pitt'in hem başrolünü hem de yapımcılığını üstlendiği film, insanlar ve zombiler arasında yaşanan sıra dışı bir savaşı odağına alıyor. Film Max Brooks'un aynı adlı kitabından uyarlandı.

Brad Pitt, Amerikalı aktör. 1990'lı yılların ortasından itibaren Hollywood'un en iyi aktörleri arasında gösterilen Pitt, birçok başarılı filmde başrolde oynadı.18 Aralık 1963’de Amerika Birleşik Devletleri'nin Missouri eyaletindeki Springfield’da üç çocuklu bir ailenin en büyük çocuğu olarak dünyaya geldi. Pitt ailesi köken olarak İngilizdir. Missouri Üniversitesi’nin Gazetecilik bölümünden mezun olmasına kısa süre kala, uzun süredir aklında olan aktörlük kariyerini başlatmak için ailesine Pasadena’daki bir Güzel Sanatlar Akademisi’ne devam edeceğini söyleyerek Hollywood’a gitti. Bir süre çeşitli tanıtımlarda tavuk kostümü giyip, limuzin şoförlüğü gibi işler yaptıktan sonra “Dallas” ve “Another World” gibi dizilerde küçük roller kapmayı başardı.

Mireille Enos, Amerikan bir baba ve Fransız bir annenin kızı olarak 22 Eylül 1975 tarihinde Houston, Texas’ta dünyaya geldi ve 4 kardeşinin de olduğu geniş bir aileye sahip. Enos’un kardeşlerinden Jongiorgi Enos ve Veronique Enos da Mirelle kadar popüler olmasalar da oyunculukla uğraşan iki isim. Dindar bir aileden gelen Enos, lise yıllarında ablasından etkilenip Texas’ta, ülkenin bilinen sanat okullarından birine gitti. Üniversitede ise yine ülkenin bilinen dini okullarından biri olan Brigham Young Üniversitesi‘ne giderek mezun oldu. Hatta bu sırada, prestijli oyunculuk burslarından birini de kazandı.Atalarından gelme İskoç kökenine de sahip olan aktris, kendisi gibi oyunculuk yapan bir isim olan Alan Ruck ile evli. Oyuncunun 2008′den beri süren evliliğinden olma bir de kızı var. Vesper Vivianne Ruck, 23 Eylül 2010 tarihinde, yani Mireille 35. yaşını kutladıktan 1 gün sonra, dünyaya geldi.

IMDB Puanı: 7,1/10 ( 221.796 oy verdi.) Resimler

Dünya Savaşı Z - World War Z

Dünya Savaşı Z - World War Z izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: salon scı-fi hd, world war z konusu, digiturk 2014 filmleri, world war z izle, dünya savaşı z izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.