TIKLA ARA

Dünyalar Savaşı - War of the Worlds

Gökyüzünde tuhaf şeyler olmaktadır.Ray Ferrie, gece mesaisini bitirip evine gittiği zaman olacaklardan habersizdir.


Dünyalar Savaşı - War of the Worlds filmini Digiturk Moviemax Action HD kanalindan yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Dünyalar Savaşı - War of the Worlds

Dünyalar Savaşı - War of the Worlds izle

Ilk Gösterim tarihi:Dünyalar Savaşı - War of the Worlds filmini Digiturk Moviemax Action HD kanalinda yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Dünyalar Savaşı - War of the Worlds

2005 - ABD Aksiyon , Macera yapimi ve Gerilim Dünyalar Savaşı - War of the Worlds filmin yönetmenligini Alex van Warmerdam yaptigi Oyuncularin Tom Cruise, Dakota Fanning, Miranda Otto, Justin Chatwin, Tim Robbins'ten olusmaktadir.

İki çocuğuyla beraber hafta sonunu geçirirken gökyüzü aniden kararır ve şimşekler eşliğinde çok şiddetli bir fırtına patlak verir. Gökyüzünde tuhaf şeyler olmaktadır. Aradan kısa bir süre geçtikten sonra evinin yakınındaki kavşakta sıradışı bir olaya tanık olur. Toprağın aniden yarılmasıyla yeryüzünün derinliklerinden üç bacaklı çok büyük bir savaş makinesi ortaya çıkar ve görünürdeki herşeyi yakıp yıkmaya başlar. Bu olay, uzaylıların dünyamıza saldırısının ilk hamlesidir. O andan itibaren herhangi bir gün gibi görünen günün akışı değişmiş ve bu sıradan insanlar hayatlarının en olağanüstü anlarını yaşamaya başlamıştır. Ray hemen harekete geçerek çocuklarını toparlar. Acımasız düşmanın gazabından kurtulmak için o bölgeden bir an önce kaçmaktan başka çareleri yoktur. Uzaylı istilacıların elinden kurtulmaya çalışan binlerce insanla beraber çıktığı bu amansız yolculukta vahşi doğa koşullarıyla mücadele ederken tek isteği iki çocuğunun hayatını kurtarabilmektir. Ancak nereye kaçarlarsa kaçsınlar tam bir güvenlik yoktur. Sevdiklerini kurtarabilmesi için Ray'in elindeki tek gücü iradesidir.

Resimler

Dünyalar Savaşı - War of the Worlds izle

Dünyalar Savaşı - War of the Worlds izle

Dünyalar Savaşı - War of the Worlds

Fragman Izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax action hd, war of the worlds izle, digiturk 2015 filmleri, war of the worlds konusu, dünyalar savaşı izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.