TIKLA ARA

Düşler Bahçesi - We Bought A Zoo

Benjamin hep beraber yaşadıkları yeri terk edip çok uzakta, doğayla daha baş başa olabilecekleri yeni bir eve taşınmaya karar verir tek amacı yeni bir başlangıç yapmak ister.


Düşler Bahçesi - We Bought A Zoo  filmini Digiturk Moviemax Premier HD yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Düşler Bahçesi - We Bought A Zoo

	

Düşler Bahçesi - We Bought A Zoo

Gösterim tarihi: Dehşetin Dişleri (The Reef) , 27 Ocak Pazar 2013  21.00 ,8 Şubat Cuma 2013 18.35 ,14 Şubat Perşembe 2013  21.00 Güncelleme: 17:25 25 Ocak Digiturk Moviemax Premier HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

Düşler Bahçesi - We Bought A Zoo, Konusu

2011, ABD yapımı olan  Drama, Aile, türündeki Düşler Bahçesi - We Bought A Zoo  filmin yönetmenliğini Cameron Crowe yapıyor. Filmin oyuncuları Matt Damon, Scarlett Johansson , Thomas Haden Church'den oluşuyor.

Konusu: Güney Kaliforniya'da geçen filmde, Eşini kaybettikten sonra iki çocuğuna hem anne hem baba olarak büyütmeye çalışan Benjamin hep beraber yaşadıkları yeri terk edip çok uzakta, doğayla daha baş başa olabilecekleri yeni bir eve taşınmaya karar verir tek amacı yeni bir başlangıç yapmak ister. Fakat taşınmak için seçtikleri ev aslında bir hayvanat bahçesidir.

İlk zamanlar cok şaşırlar biran önce taşınmak isterler ama daha sonra bu eve taşınmaya ve terk edilmiş hayvanat bahçesini yeniden canlandırmaya karar verirler. Bu hem maddi hem menevi açıdan zorlu ama bir o kadar da tutku dolu bir macera olacaktır. Başrollerini Matt Damon ve Scarlett Johansson'ın paylaştığı filmin senaryosu We Bought a Zoo adlı gerçek hayat hikayesini anlattığı romandan Aline Brosh McKenna ve filmin yönetmenliğini yapıyor.Cameron Crowe tarafından uyarlandı. Ailecek izleceyebileceginiz sıcak bir filmidir.

 Düşler Bahçesi - We Bought A Zoo izle

 

Düşler Bahçesi - We Bought A Zoo   izle

 

Fragman İzle
 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk, aile filmi izle, düşler bahçesi filmi, moviemax premier hd, we boughta zoo izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.