TIKLA ARA

Düşman Hattı - Behind Enemy Lines

Teğmen Chris Burnett (Wilson), en iyi donanma pilotlarından biridir. Çatışmaların bütün hızıyla sürdüğü Bosna'daki olağan keşif uçuşlarından birinde vurulur ve düşman hattının ardına düşer.


Düşman Hattı - Behind Enemy Lines  filmini Digiturk Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Düşman Hattı - Behind Enemy Lines

Düşman Hattı - Behind Enemy Lines izle

İlk Gösterim tarihi: Düşman Hattı - Behind Enemy Lines filmini 17.04.2013 19:11 - 21:16  Digiturk  Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Düşman Hattı - Behind Enemy Lines Konusu

2001 -ABD Aksiyon , Dram , Gerilim , Savaş ,türündeki Düşman Hattı - Behind Enemy Lines   filmin yönetmenliğini John Moore yapmaktadır. Oyuncular Owen Wilson, Gabriel Macht, Gene Hackman, David Keith, Joaquim de Almeida oluşmaktadır.

Teğmen Chris Burnett (Wilson), en iyi donanma pilotlarından biridir. Hassas jeopolitik dengeleri korumak amacıyla 'ajan uçakları' uçurmaktadır. Çatışmaların bütün hızıyla sürdüğü Bosna'daki olağan keşif uçuşlarından birinde vurulur ve düşman hattının ardına düşer. Onu yok etmek isteyen acımasız militanlarla, kötü politikacıların kararlarıyla ve zorlu doğa şartlarıyla boğuşması gerekmektedir çünkü düşman hattında tek başınadır. Onu çok seven komutanı Amiral Reigart (Hackman) ise henüz hiçbir askerini geride bırakmamış bir komutandır. Şimdi, önemli bir karar vermek zorundadır. Ya askerini kaderi ile baş başa bırakacak ya da onun hayatını kurtarmak için birçok riske girerek kendi kariyerini tehlikeye atacaktır.

Owen Cunningham Wilson olan oyuncu 18.11.1968'de Dallas, Teksas, ABD'de doğdu. Boyu 1.80. Eğitimi; Thomas Jefferson Lisesi, Austin, Teksas; New Mexico'da askeri okuldan mezun oldu; Teksas Üniversitesi, Austin. The Haunting (1999) filminin çekimlerinde bir sahnede çenesi kesilmiş ve çenesine dikiş atılmıştı. Bir ropörtajda Matematik ve İspanyolca derslerini geçemediği için üniversiteden mezun olamadığını söylemişti. Başarılı bir aktör olmasına rağmen kendisini yazar olarak görüyor ve bu alanda daha fazla zaman harcamaktan hoşlandığını belirtiyor.

Eugene Allen Hackman San hekrinde Bernardino, Kalifornia, ABD 30.01.1930 dogumludur.Boy : 1.88 m Onu Ünlü Yapan Ne? French Connection (1971) filmindeki New York'lu polis Jimmy Doyle rolü Ailesi: Babası: Eugene Ezra Hackman, baskı makinası operatörü Annesi: Lyda Hackman Kızı: Elizabeth Hackman; annesi, Faye Maltese Kızı: Leslie Hackman; annesi, Faye Maltese Oğlu: Christopher Hackman; annesi, Faye Maltese Ödüllerinden Bazıları: 1963: Clarence Derwent Ödülü, Children at Their Games 1971 - Oskar - En iyi aktör: The French Connection 1971: NATO Yılın Starı, The French Connection.

IMDB Puanı: 3.6/10 ( 456kişi oy verdi.)

Resimler

Düşman Hattı - Behind Enemy Lines izle

 

Düşman Hattı - Behind Enemy Lines izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, düşman hattı konusu, düşman hattı izle, düşman hattı oyunculari, behind enemy lines izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.