TIKLA ARA

Düşünce Hızı - The Speed Of Thought

Bir hastalığa bağlı olduğu sanılan olağanüstü güçlerini hükümet adına bilgi toplamak için kullanan Joshua, bir gün kendiyle ilgili bildiklerinde yanıldığını öğrenir.


Düşünce Hızı - The Speed Of Thought filmini Digiturk Moviemax Festival kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Düşünce Hızı - The Speed Of Thought

The Speed Of Thought Düşünce Hızı izle

İlk Gösterim tarihi:Düşünce Hızı - The Speed Of Thought 15.05.2013 19:43 - 21:12 Digiturk  Moviemax Festival kanalında izleyebilirsiniz.

Düşünce Hızı - The Speed Of Thought Konusu

2010 - ABD Fantastik , Gerilim , Romantik türündeki Düşünce Hızı - The Speed Of Thought filmin yönetmenliğini Evan Oppenheimer yapmaktadır.Oyuncuları Nick Stahl, Taryn Manning, Wallace Shawn oluşmaktadır.

Bir hastalığa bağlı olduğu sanılan olağanüstü güçlerini hükümet adına bilgi toplamak için kullanan Joshua, bir gün kendiyle ilgili bildiklerinde yanıldığını öğrenir. Onun zihin okuma kabiliyeti bir hastalığın yan etkisidir ve kendisine bu hastalık yüzünden önce aklını kaybedeceği sonrasında öleceği söylenmiştir. Aynı olağanüstü özelliklere sahip bir başkasıyla tanışdığında ise hayatı ve bütün amaçları değişir.Joshua'nın bu özel yeteneğinden faydalanmak isteyen hükümet onu eğitir ve ülke savunmasını ilgilendiren çok önemli operasyonlarda kullanır. Joshua kendisi gibi telepatik güçleri olan Anna'ya aşık olunca bu özel yetenekleri için gereken tedaviyi bulmak ve ortda dönen düzenbazlığı ifşa etmek için harekete geçeceklerdir.

Wallace Michael Shawn ya da Wally Shawn (d. 12 Kasım 1943 New York City), Amerikan seslendirme sanatçısı, oyuncu, komedyen ve yazar.

Taryn Manning (6 Kasım 1978 doğumlu) Amerikalı aktris, moda tasarımcısı ve şarkıcı-söz yazarı. O Uniqorn doğumlu giyim markası elektronik ikilisi Boomkat ve sahibi için vokalist. o içinde Maddy rolünü oynadığı zaman Manning 2001 yılında bir oyuncu olarak ilk büyük rolü kazandı Crazy / Beautiful. O da Crossroads onun filmi tasvirler, 8 Mile, Aşk, Hustle & Flow, Weirdsville ve Jack and Jill vs Dünya A Lot Like tanınır. O drama ve komedi bilim kadar film türleri yer aldı kurgu. Taryn Manning o iki aylıkken boşandı Sharyn ve Bill Manning, doğdu. Annesi Tucson, Arizona Taryn ve kardeşi Kellin aldı. Oak Crest - 12 yaşına geldiğinde, Manning ve annesi o Encinitas, Ca okula California, taşındı. O Arizona Karate Devlet Şampiyonu olmuştur. [güvenilmez kaynak?] O 14 yaşındayken, onun müzisyen babası, Bill, intihar.

Nicolas Kent "Nick" Stahl (5 Aralık 1979 doğumlu) Amerikalı aktör. Bir çocuk oyuncu olarak başladığı, o bir Yüzü Olmayan Adam 1993 film filmindeki performansıyla tanındı ve daha sonra bir çocuk oyuncu olarak başarılı bir kariyer girişti. Daha sonra rol ile onun yetişkin kariyer içine geçiş Bedroom, Bully, Sin City, HBO dizisi Carnivàle ve film Terminatör 3: aslında Edward oynadığı o John Connor rolünü devraldı hangi makineleri, Yükselişi Furlong. Ayrıca 2.Stahl Harlingen, Teksas'ta doğdu 2010 filmi Aynalar, Donna Lynn, bir aracı yardımcısı oğlu olarak rol aldı ve William Kent Stahl, bir işadamı. O Plano ve Richardson büyüdü.

IMDB Puanı: 4.7/10 ( 1028 kişi oy verdi.)

Resimler

Düşünce Hızı - The Speed Of Thought izle

 

Düşünce Hızı - The Speed Of Thought izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival, düşünce hızı konusu, digiturk filmleri, the speed of thought izle, düşünce hızı izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.