TIKLA ARA

Düzgün Deeds - Good Deeds

Bazen hayat takvimlere uymaz!Takvimine göre yaşayan bir iş adamı binadaki temizlikçi kadınla tanışınca kurallarını unutmaya başlar...


Düzgün Deeds - Good Deeds filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Düzgün Deeds - Good Deeds

Düzgün Deeds - Good Deeds izle

İlk Gösterim tarihi:Düzgün Deeds - Good Deeds  20.8.2013 12:50 - 14:40   Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Ayrılmaz İkili - Inseparable

2012 - ABD Tür : Komedi , Romantik türündeki Ayrılmaz İkili - Inseparable filmin yönetmenliğini Tyler Perry yapmaktadır.Film oyuncuları Thandie Newton, Tyler Perry oluşmaktadır.

Bazen hayat takvimlere uymaz!Takvimine göre yaşayan bir iş adamı binadaki temizlikçi kadınla tanışınca kurallarını unutmaya başlar...Çalıştığı şirketin temizlik görevlilerinden biri olan dul anne Lindsey ile tanışınca, monoton hayatı değişmeye başlayan Wesley Deeds'in hikayesi.

Tyler Perry (doğum Emmitt Perry, Jr , 13 Eylül 1969) bir Amerikalı aktör , yönetmen , senarist , oyun yazarı , yapımcı, yazar,  konusunda uzmanlaşmış ve söz yazarı, gospel tür . Perry yazdı ve 1990'larda ve 2000'lerin başlarında pek çok sahne oyunları üretti. 2011 yılında, Forbes onu eğlence en yüksek ücretli adam adında, o Mayıs 2010 ile 2011 tarihleri arasında 130.000.000 $ kazandı. Perry iyi oluşturmak ve performans hem de tanınıyor sürükle Madea karakter, bir, dev overreactive ve thuggishly sert yaşlı bir kadın.  Perry de iyi tiyatro oyunu ve geleneksel yerinde film hem oluşturmak için bilinir. Ile iki arasında, onun sahne oyun film 1998 yılında ilk giriş yaptı Ben değiştirildi ettik bilin . Geleneksel yerinde film ile kariyerine 2005 yılında başlayan bir Mad Siyah Kadının Günlüğü karakter Madea özellikleri, şöhret yaptığı iddia.  Perry'nin geleneksel yerinde filmlerin çoğu dayalı ve onun sahne oyun filmleri sonra başlıklı vardır.

Thandiwe Nashita "Thandie" Newton (Kasım 1972 6 doğumlu) bir İngiliz aktris. O bir dizi ortaya çıkmıştır İngiliz ve Amerikan dahil olmak üzere film, Umudunu Kaybetme , Görevimiz Tehlike II , Crash , Run Fatboy Run , W. , 2.012 , Norbit ve Renkli Kız .Newton doğdu Londra , İngiltere , Nyasha, bir kızı olan Zimbabwe sağlık çalışanı, ve Nick Newton, bir İngiliz laboratuvar teknisyeni ve sanatçı.

IMDB Puanı: 6.8/10 ( 1.014kişi oy verdi.)

Resimler

Düzgün Deeds - Good Deeds izle

 

Düzgün Deeds - Good Deeds izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, good deeds izle, digiturk 2014 filmleri, good deeds konusu, düzgün deeds izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.