TIKLA ARA

DVDİGİ 3D Filmler ve Programlar

DVDİGİ'de yeni nesil 3D Lg Sponsorluğunda DVDİGİ salonunda bulacağınız sinemada seyrettiğiniz kalitedeki 3D filmler


DVDİGİ 3D Filmleri

DVDİGİ'de yeni nesil 3D Lg Sponsorluğunda DVDİGİ salonunda bulacağınız sinemada seyrettiğiniz kalitedeki 3D filmler

  İZ TV Üçlemesi
Savaş Karakaş'ın Sualtı Menüsü
İZ TV 3D üçleme belgesellerinin büyüsü ile doğal güzellikleri ve deniz altı özellikle dalış severlerin çok beğendiği Kaş yer alıyor. 2006'dan bu yana sudaki izleri devam eden; ekranalara derin bir boyut katan Savaş Karakaş; Türkiye mavi sularını avucunun içi gibi bilen bir balıkadam olarak Kaş'tan sualtı görüntüleri sunuyor.
   
Uçan Hollandalı ile Kapadokya
İZ TV 3D üçlemesinin ikinci müthiş belgeseli; doğayla tarihinin bir araya geldiği Kapadokya'da, Kapadokya'nın 3 boyut enfes bütünüyle gözler önüne seren görüntülerden oluşuyor. Belgesel, 11 yıldır Türkiye'de yaşayan ve karış karış Türkiye'yi dolaşan Hollandalı gezgin Wilco Van Herpen'in sunumu ve özel görüntü teknolojisiyle ekrana getiriyor.
   
  İstanbullu Bir İstanbul
İZ TV 3D üçleme belgesellerinin sonuncusu İstanbul ile doğal güzellikleri ve deniziyle özellikle dalış severlerin beğendiği Kaş oluyor. 2006'dan bu yana sudaki kalıntıları takip eden; ekrana merak uyandıran bir boyut kazandırıyor Savaş Karakaş; Türkiye sularını avucunun içi gibi bilen bir balıkadam olarak Kaş'tan sualtı görmeleri ile izleyenlere eşsiz bir ziyafet sunuyor.
   
  Gerçeküstü Dünyalar Üç Boyutlu Yolculuklar
   
Robots of Mars
Ailece uzay yolculuğuna çıkarsa, Evreni kurtarmak için Mars'ın şeytani yöneticine karşı savaş veriyor Marslı robotlarla birlikte gezegenler arasında üç boyutlu enfes bir macera izleyebilrsiniz.
   
Dinosaurs: Giants of Patagonia
Bu eğlenceli filmi seyretmeden önce salonunuzda büyük bir yer ayırın. Tarihin en büyük dinozorları etrafınızda gezinirken heyecanınıza hakim olamayabilrsiniz.
   
3D Sun
Güneş'i daha yakından incelmek istemisiniz 3 boyutlu bir yolculuğa hazır olun. Güneş patlamasının izini sürecek bu yolculuk, sizleri uzayda milyonlarca kilometre uzunluğunda bir maceralar sizi bekliyor.
   
Adventures in Animation
Bilgisayarlarda yaratılan animasyon aktörlerini üç boyutlu tanıyalım. Sanal sunucular Phil ve Maria, animasyon karakterlerinin eskizden ile röportaj keyfi ve film sahnelerine nasıl taşındığını eğlenceli bir kurguyla anlatıyor.
   
Dinosaurs Alive
Dinozor cinslerinden Cretaceous ile tanışmaya hazırmışsınız. Triasik Dönem'in ilk yaratıklarından Cretaceous'ın canavarlarına kadar hepsi dev ekran izleyebilrsiniz.
   
Wild Ocean
Derin sularda gezmeye ne dersiniz. Balinalar, köpekbalıkları, yunuslar, ayıbalıkları ve milyarlarca balığın insanlarla çarpıştığı, destansı bir yaşam savaşının sürdürüyor doğanın en büyük göçlerinden birini gözler önüne seriyor.
   
Mummies
Mısır mumyalarını incelerken geçmişin yaşam hikayeleri eşliginde kraliyet mezarlarına ve Mısır toplumunun sosyal yaşamına bir gezi
   
Waking The T-rex
1990 yıldır, paleontologlar Güney Dakota'nın çorak topraklarında soyu tükenmiş bir canavarın kemiklerini günışığına çıkarıyor. 12 metre uzunluğunda ve tonlarca ağırlıktaki kemikler, bilinen en büyük Trex fosilini bir arada izleme imkanı sunuyor.

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk dvdigi izle, iz tv izle, dvdigi filmleri izle, üç boyutlu yolculukla, dvdigi sinema keyfi,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.