TIKLA ARA

Efsane Beşli - Rise Of The Guardians

Filmde olağanüstü yetenekleri olan bir grup kahraman yer alıyor. Dünyayı ele geçirmek isteyen hain güç Pitch'e karışı ölümsüz kahramanlarımız harekete geçmek zorundadır.


Efsane Beşli - Rise Of The Guardians filmini Digiturk Salon1 kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Efsane Beşli - Rise Of The Guardians

Efsane Beşli - Rise Of The Guardians izle

İlk Gösterim tarihi:Efsane Beşli - Rise Of The Guardians 21.05.2013 18:30 - 20:03 Digiturk  Salon 1 kanalında izleyebilirsiniz.

Efsane Beşli - Rise Of The Guardians  Konusu

2012 - ABD Animasyon , Macera türündeki Efsane Beşli - Rise Of The Guardians filmin yönetmenliğini Peter Ramsey, Peter Ramsey ., William Joyce yapıyor.Film oyuncuları Hugh Jackman , Jude Law , Isla Fisher , Chris Pine , Alec Baldwin oluşmaktadır.

Filmde olağanüstü yetenekleri olan bir grup kahraman yer alıyor. Dünyayı ele geçirmek isteyen hain güç Pitch'e karışı ölümsüz kahramanlarımız harekete geçmek zorundadır. Amaçları tüm dünyadaki umudu, inancı ve çocukları kötülüklerden korumaktır. William Joyce'un çocuk kitapları serisine dayanan filme seslendirmeleri Chris Pine, Hugh Jackman, Alec Baldwin, Jude Law, ve Isla Fisher gibi yapıyor. Film Joyce eşliğinde Peter Ramsey tarafından çekildi...

Jude Law 29 Aralık 1972'de Lonrda'da dünyaya gelmiştir. 12 yaşında Ulusal Gençlik Müzik Tiyatrosu'nda oyunculuğa başlamıştır. 17 yaşında Families isimli Tv şovunda tol almak üzere okulu tamamen bırakmıştır. 1992 yılında sahne kariyerine adım atmıştır. Londra sınırları içerisinde birçok oyunda rol almış ardından Broadway'e geçiş yapmıştır. Buradan sonra beyaz perdede bağımsız filmler de yer almıştır. İlk önemli filmi Ethan Hawke ve Uma Thurman ile rol aldığı Gattaca'dır. Ancak asıl ününe Yetenekli Bay Ripley filmindeki rolü ile ulaşmıştır. Şu an oyunculuğunun yanı sıra 'Natural Nylon' isimli prodüksiyon şirketinin ortağıdır.

Isla Fisher
3 Şubat 1976 doğumlu İskoç asıllı oyuncu/manken... Umman 'da doğup Avustralya' da büyümüştür.. ülkesinde pek çok dizide oyunculuk yapmasına rağmen wedding crashers ile insanların dikkatini çekmiş bir oyuncu..

Christopher WhitelawPine(d.16 Ağustos 1980,Los Angeles)ABDli sinema oyuncusu.Chris Pine mayıs 2009'da gösterime giren Star Trek filminde Kaptan Kirk rolünü oynamıştır. Sanatçının henüz kazandığı veya aday gösterildiği ödül bulunmuyor.

Alexander Rae Baldwin III olan Alce Baldwin, Amerika'nın New York eyaletinde 03.04.1958 tarihinde doğdu. Onu Ünlü Yapan Ne? Beetlejuice (1988) filmindeki Adam Maitland rolü Eğitim George Washington University, Washington, D.C. (Politika Bilimi) New York University, New York, (Drama)

MDB Puanı: 6.2/10 ( 75 kişi oy verdi.)

Resimler

Efsane Beşli - Rise Of The Guardiansizle

 

Efsane Beşli - Rise Of The Guardians izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: efsane beşli izle, efsane beşli konusu, digiturk filmleri, rise of the guardians, salon1,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.