TIKLA ARA

Er Benjamin - Private Benjamin

Judy Benjamin katılana kadar ordu gülmenin olmadığı bir yerdi.Düğün gecesinde dul kalan Judy Benjamin (Goldie Hawn), üzüntüsünü atabilmek için üç yıllığına Birleşik Devletler Ordusu'na katılır.


Er Benjamin - Private Benjamin filmini Digiturk Moviemax Comedy HD  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Er Benjamin - Private Benjamin

Er Benjamin - Private Benjamin izle

İlk Gösterim tarihi:Er Benjamin - Private Benjamin Digiturk 24.06.2013 02:05 - 03:51 Digiturk Moviemax Comedy HD

1980 - ABD  Komedi türündeki Er Benjamin - Private Benjamin filmin yönetmenliğini Howard Zieff yapmaktadır.Film Oyuncuları Goldie Hawn , Armand Assante , Albert Brooks , Harry Dean Stanton , Mary Kay Place oluşmaktadır.

Judy Benjamin katılana kadar ordu gülmenin olmadığı bir yerdi.Düğün gecesinde dul kalan Judy Benjamin (Goldie Hawn), üzüntüsünü atabilmek için üç yıllığına Birleşik Devletler Ordusu'na katılır. Ancak bu yüksek sosyete kızı ordunun katı disiplinine ve zorlu eğitimlere nasıl uyum sağlayacaktır?

Goldie Hawn Akademi Ödülü sahibi, Amerikalı oyuncu,yönetmen ve yapımcı. Kızı Kate Hudson 'da Oscar adayı olmuş bir aktrisdir. 1969 yapımı Cactus Flower ile En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscarı'nı kazanmış, daha sonra 1980 yapımı Private Benjamin filmi ile En İyi Kadın Oyuncu Oscarı'na aday gösterilmiştir.24 yaş 137 günlük iken kazandığı En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscarı ile birlikte 2007 itibari ile bu ödülü en genç kazanan 6. kişidir.
Gus Trikonis (1969-1976) ve Bill Hudson (1976-1980) ile evlilik yapmıştır. Oliver Hudson (doğum .1976), Kate Hudson (d. 1979) ve Wyatt Russell (d. 1986) adlarında üç çocuğu vardır. 1982'den bu yana Kurt Russell ile beraberdir.

Albert Brooks (Albert Einstein Lawrence 22 Temmuz 1947) Albert Lawrence Brooks Amerikalı aktör, seslendirme sanatçısı, yazar, komedyen ve yönetmen.O Broadcast News rolüyle 1987 Akademi Ödülü adaylığı aldı.Kredi oyunculuk Sesi Marlin Simpsons Movie kendi uyarlamasındaki Simpsons ve Russ Cargill animasyon televizyon dizisi için Nemo ve yinelenen konuk sesler bulmak içinde palyaço balığı bulunmaktadır.Sık işbirlikçileri: Monica Mcgowan Johnson ve James L. Brooks.Brooks Aspen Colorado ilk ABD Komedi Sanat Festivali'nde yaptığı bir çalışma retrospektif ile Amerikan Film Enstitüsü tarafından layık görülmüştür.

IMDB Puanı: 5/9 ( 12434 kişi oy verdi.)

Resimler

Ön Cephe - The Front Line (La Prima Linea) izle

 

Ön Cephe - The Front Line (La Prima Linea) izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, private benjamin izle, digiturk filmleri, er benjamin konusu, er benjamin izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.