TIKLA ARA

Erkek Severse Hangi Kanalda Türkiye

Yeni Dizi Erkek Severse ilk Sezonu ile Digiturk'te!

Erkek Severse 20 Ocak Perşembe Digiturk TOD'da! beIN Originals’ın yeni romantik komedisi Erkek SeverseTOD'da yayınlanıyor. Dizinin ilk sezonu ve yayınlanacak olan yeni sezonunu beIN CONNECT ve TOD'dan istediğiniz zaman erişim sağlayabilirsiniz.

Başrollerinde Alperen Duymaz, Büşra Develi, Yasemin Kay Allen, Görkem Sevindik ve Yağızcan Konyalı'nın yer aldığı dizide büyülü bir aşk masalına davet ediyor.

Erkek Severse'i İnternetten İzle! TOD Eğlence Paketi alarak Erkek Severse'in güncel tüm bölümlerini izleyebilirsiniz.

Hemen Satın Al

Erkek Severse Digiturk’te Hangi Kanalda?

Erkek Severse'i Digiturk’te TOD’da Türkçe dublaj veya altyazılı seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca TOD web ve mobil uygulamalarında yer alan Canlı TV’den Türkçe alt yazılı olarak izleyebilirsiniz.

Digiturk abonesi olanlar Erkek Severse'in yeni yayınlanacak 1 sezonu, bölümleri, sezonları ve unutulmaz sahnelerini HD izlemek için abonesi olduğunuz Digiturk Paketlerine ek olarak Dizi Paketi satın almalısınız.

Digiturk abonesi değilseniz, Digiturk Kampanyalar sayfasından web sitemize özel indirimli en uygun fiyatlarla üye olabilirsiniz.

TOD'dan Nasıl İzlerim?

TOD abonesi olanlar TOD Erkek Severse sayfasından giriş yaparak Türkçe alt yazılı olarak izleyebilirsiniz.


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.