TIKLA ARA

Erkek Aklı - Think Like A Man

Steve Harvey'in çok satan kitabından alınan film birbirini tanıyan dört farklı erkeğin hayatlarındaki kadınlar adlı Harvey'in önerileri ile dolu bu kitabını satın alıp okuduktan sonraki ilginç tecrübelerini anlatıyor.


Erkek Aklı - Think Like A Man filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Erkek Aklı - Think Like A Man

Erkek Aklı - Think Like A Man izle

İlk Gösterim tarihi:Erkek Aklı - Think Like A Man Digiturk 23.06.2013 21:00 - 23:02 Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Erkek Aklı - Think Like A Man

2012 - ABD  Komedi türündeki Erkek Aklı - Think Like A Man filmin yönetmenliğini  Tim Story yapmaktadır.Film Oyuncuları Jerry Ferrara, Michael Ealy oluşmaktadır.

Steve Harvey'in çok satan kitabından alınan film birbirini tanıyan dört farklı erkeğin hayatlarındaki kadınlar adlı Harvey'in önerileri ile dolu bu kitabını satın alıp okuduktan sonraki ilginç tecrübelerini anlatıyor. Erkekler kız arkadaşları tarafından oyuna getirildiklerini anlayınca sevgililerine güzel bir ders vermeye karar verirler.

Norman Reedus 6 Ocak 1966'da Florida'da dünyaya gelmiş olan Norman genç yaşta evini bırakıp Çin, Japonya ve İspanya gibi ülkeleri dolaştıktan sonra Los Angeles'a yerleşir. Bir gün partide fazlasıyla alkollüyken yanındaki arkadaşına deli gibi bağırması üzerine yanına yaklaşan hanımefendi kendisine ' daha önce hiç aktör olmayı düşündünüz mü? ' diye sorduktan yaklaşık 1 hafta sonra bir oyunda yer almıştır.10 Ekim 1999 tarihinde Helena Christensen'den Mingus Lucien Reedus isimli bir çocuğu olmuştur. Pis pis bakışlarıyla ünlüdür.

IMDB Puanı: 6/2 ( 17303 kişi oy verdi.)

Resimler

Erkek Aklı - Think Like A Man izle

 

Erkek Aklı - Think Like A Man izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, think like a man, digiturk filmleri, erkek aklı izle, erkek aklı konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.