TIKLA ARA

Erkek Fatma - Tomboy

Laure bigun yeni bir mahalleye taşınırlar ve orada şirin bir kızla tanışır kız adını sorduğunda Laure isminin Mickael olduğunu söyler yalan söylemekle kalmaz...


Erkek Fatma - Tomboy filmini Moviemax Festival kanalından izleyebilirsiniz.

Erkek Fatma - Tomboy

Erkek Fatma - Tomboy izle

İlk Gösterim tarihi: Erkek Fatma - Tomboy 25.04.2013 19:52 - 21:07  Digiturk  Moviemax Festival  kanalında izleyebilirsiniz.

Erkek Fatma - Tomboy Konusu

ABD , Fransa Aile , Dram , Gençlik,türündeki Erkek Fatma - Tomboy  filmin yönetmenliğini Céline Sciamma yapmaktadır. Oyuncular Christel Baras , Rayan Boubekri , Valérie Roucher , Cheyenne Lainé , Noah Vero, oluşmaktadır.

Laure henuz 10 yaşındadır ve oğlan çocuklarına çok fazla benzemesinden dolayı ailesi onun erkek kıyafetleri giymesine mudahele etmez.Bigun yeni bir mahalleye taşınırlar ve orada şirin bir kızla tanışır kız adını sorduğunda Laure isminin Mickael olduğunu söyler yalan söylemekle kalmaz bu oyuna kardeinide alet eder ama hiç bişey onun düşündüğü gibi gitmeyecektir.

Céline Sciamma (Kasım 1980, Pontoise 12 doğumlu) bir Fransız senarist ve yönetmen.Sciamma çalışmaları, onun akıl hocası, o büyük Fransız filmi okul, La Femis bir öğrenci iken onu tavsiye Xavier Beauvois, kısmen mirası çarpıcı minimalist. (Özellikle onun diyalog eksikliği ve çok stilize mise-en-sahnede) son derece biçimci ve kendine özgü, Sciamma en film, Nilüferler ile başlayan gelen-of üzerine vurgu özellikle, Fransa'da ilk kez sinemanın özelliklerine yakından ilgilidir ise -yaş film ergen ya da önceden gençler üzerinde duruldu. Sciamma Bu oluşum dönemde kızlar arasında cinsiyet ve cinsel kimlik akışkanlığı içinde, üstelik, çok ilgileniyor.

IMDB Puanı: 7.3/10 ( 569 kişi oy verdi.)

Resimler

Erkek Fatma - Tomboy izle

 

Erkek Fatma - Tomboy izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier, erkek fatma, erkek fatma konusu, tomboy, erkek fatma izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.