TIKLA ARA

Estômago: A Gastronomic Story

Cebindeki son parasıyla ıssız bir çöl kasabasına gelen bir aşçının hayatta kalma mücadelesi... Raimundo Nonato, yaşamını yemek yaparak kazanan bir aşçıdır.


Estômago: A Gastronomic Story filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Estômago: A Gastronomic Story

Estômago: A Gastronomic Story izle

İlk Gösterim tarihi:Estômago: A Gastronomic Story 06.07.2013 09:55 - 11:48  Digiturk Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Estômago: A Gastronomic Story

2007 - Brezilya , İtalya Dram  türündeki Estômago: A Gastronomic Story filmin yönetmenliğini Marcos Jorge yapmaktadır.Film oyuncuları Fabiula Nascimento , Luiz Brambila , Altamar Cezar , Lilian Marchiori , Jean Pierre Noher oluşmaktadır.

Cebindeki son parasıyla ıssız bir çöl kasabasına gelen bir aşçının hayatta kalma mücadelesi... Raimundo Nonato, yaşamını yemek yaparak kazanan bir aşçıdır. Bilgisiz olmasına rağmen yetenekli olan bu genç göçmen, yaşamındaki en kritik anları yaratıcı yemekleriyle büyülü kılacaktır.

João Miguel ( Salvador , 1 Ocak of 1.970 ) bir olan aktör Brezilya .O Nonato Freire Candy Show 9 yaşında televizyon programında yaptığı oyunculuk kariyerine başladı. 13 ya da 14 yıl ile, oyun lider adam ilk olarak bir teknenin yolculuk Pety yönettiği,. Daha sonra sirk çalıştı ve birlikte sokak çocukları ile, okullar, hastaneler ve Salvador kamu varoşlarda ve Bahia iç parçalar seslendirdi. 17 yaşındayken gitti Rio de Janeiro ve gibi onun eğitim vardı bir aktör de Orange Sanat Evi tanıştığı (CAL), Luiz Carlos Vasconcelos , aktör ve yönetmen Grup Piolim değildir. Sonra Luiz Carlos ile yaptığı sirk honlanmış Joao Pessoa, gitti ve daha sonra Brezilya ve parça ardından dünyanın seyahat Vau Sarapalha bir .
Çok iş sonra, nihayet monolog kazandı Bishop alarak birçok ödül ve sinemada filmin galası için davet kazanç, büyük sanatçı Arthur Bibo Tesbih hikayesini anlatır, Aspirin ve Akbabalar , birçok ödül kazandı hangi ile, dahil olmak üzere Cannes Film Festivali . Bugün, 15 uzun çekim görüntüleri ve televizyon çeşitli ESPECIAS çıkarları hakkında, John Michael Brezilya sinemasının en büyük isimlerden biridir.

IMDB Puanı: 7/5 ( 2441 kişi oy verdi.)

Resimler

Estômago: A Gastronomic Story izle

 

Estômago: A Gastronomic Story izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, estômago izle, digiturk filmleri, estômago konusu, estômago: a gastronomic story izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.