TIKLA ARA

Evdeki Düşman - Orphan

Doğmamış çocuklarının trajik ölümü Kate ve John'u perişan etmiştir. Hayatlarını normale döndürmek için bir çocuk evlât edinmeye karar verirler.


Evdeki Düşman - Orphan  filmini Digiturk Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Evdeki Düşman - Orphan

Evdeki Düşman - Orphan izle

İlk Gösterim tarihi: Evdeki Düşman - Orphan filmini 11.05.2013 00:30 - 02:28  Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Evdeki Düşman - Orphan Konusu

2009 -ABD-Kanada-Almanya-Fransa, Dram ,türündeki Evdeki Düşman - Orphan  filmin yönetmenliğini Jaume Collet-Serra yapmaktadır. Oyuncular Vera Farmiga, Isabelle Fuhrman, Peter Sarsgaard, Aryana Engineer, Jimmy Bennett oluşmaktadır.

Doğmamış çocuklarının trajik ölümü Kate ve John'u perişan etmiştir. Hayatlarını normale döndürmek için bir çocuk evlât edinmeye karar verirler. Yöredeki bir yetimhanede gittiklerinde Esther adındaki küçük bir kıza adeta çekildiklerini hissederler, ama Esther göründüğü gibi değildir. Kate, John'a ve diğerlerine Esther'ın sevimli maskesinin ardındaki yüzünü göstermeye çalışır.

Isabella Fuhrman, 1997'de Washington DC'de doğmuştur.Oyunculuğa Cartoon Network'te konuk oyuncu olarak başlamıştır ve çok geçmeden reklamların sık görünen yüzü olmuştur, örneğin Pizza Hut ve K-Mart gibi .Fuhrman, köpeği Lilly ve hemstırı Lola ile oynamayı seviyor.Ablası Medeline ile vakit geçirmekten ve gitar çalıp şarkı söylemekten hoşlanıyor.

Peter Sarsgaard
2003 yapımı Shattered Glass filmi ile En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu - Sinema dalında Altın Küre'ye aday gösterilmiş, aynı film ile Las Palmas Film Festivali'nde Hayden Christensen ile birlikte En İyi Aktör ödülü kazanmıştır.Ayrıca Stockholm Film Festivali'ndeGarden State filmi ile En İyi Aktör ödülü kazanmıştır.Aktris Maggie Gyllenhaal ile 2002 yılından beri beraberdir.Nisan 2006'da nişanlanmışlar ,kızları Ramona Sarsgaard ise 3 Ekim 2006'da Brooklyn, NY'da doğmuştur.

James Bennett
(d.9 Şubat 1996) Amerikalı bir çocuk aktördür.En büyük çıkışını Hostage,Firewall ve Poseidon filmleri ile yapmıştır.
Jimmy,Seal Beach,California,Amerika'da doğdu.Şu an Hurlington Beach'te ailesi,ablası Amanda ve köpekleri ile yaşıyor.Köpeklerinin adı Chewy ve Cindy Lauper.En sevdiği gruplar Guns N' Roses, AC/DC ve Black Sabbath'dır.En sevdiği grupların parçalarını gitarda çalabiliyor.Jimmy korku filmleri izlemeyi seviyor.En sevdikleri ise A Nightmare on Elm Street ve The Texas Chainsaw Massacre.Takma adları JB ve Jimmy Two-Takes'dir.Boyu 1.22 cm'dir.

IMDB Puanı: 6.9/10 ( 79577 kişi oy verdi.)

Resimler

Canavarkurt - Monsterwolf izle

 

Canavarkurt - Monsterwolf izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk izle, evdeki düşman konusu, evdeki düşman filmi izle, evdeki düşman oyunculari, orphan filmi izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.