TIKLA ARA

Eve Dönüş - Garden State

Andrew Largeman başarılı olmaya çalışan bir televizyon aktörüdür. Andrew'nun duygularının kontrolünü ele geçirmiş psikiyatrist babası bir şekilde onun annesinin ölümüne sebep olduğunu aklına yerleşmiştir.


Eve Dönüş - Garden State filmini Digiturk Moviemax Comedy HD  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Eve Dönüş - Garden State

Eve Dönüş - Garden State izle

İlk Gösterim tarihi:Eve Dönüş - Garden State Digiturk 19.06.2013 20:46 - 22:16 Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Senin İçin - Restless

2004 - ABD  Dram , Komedi , Romantik türündeki Eve Dönüş - Garden State filmin yönetmenliğini  Zach Braff yapmaktadır.Film Oyuncuları Natalie Portman , Jim Parsons , Peter Sarsgaard , Zach Braff , Ian Holm oluşmaktadır.

Andrew Largeman başarılı olmaya çalışan bir televizyon aktörüdür. Andrew'nun duygularının kontrolünü ele geçirmiş psikiyatrist babası bir şekilde onun annesinin ölümüne sebep olduğunu aklına yerleşmiştir. Annesinin ölüm haberini aldıktan sonra babasının ve doktorunun tavsiye ettiği ilaçları bıraktıktan sonra hayatın tam olarak ne oldugunu görmeye başlar. Uzun zamandır hissetmeyi umduğu duygulara kavuştuktan sonra kendi problemleriyle savaşan bir genç kızla tanışır ve ilişkiye başlar...

Natalie Hershlag, daha çok bilinen adıyla Natalie Portman, İsrail kökenli Amerikalı sinema oyuncusu. Leon filmindeki rolüyle tanınmış, 2010 yapımı Siyah Kuğu (Black Swan) filmindeki performansıyla en iyi kadın oyuncu dalında Oscar ve Altın Küre ödüllerinin sahibi olmuştur.

Peter Sarsgaard
2003 yapımı Shattered Glass filmi ile En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu - Sinema dalında Altın Küre'ye aday gösterilmiş, aynı film ile Las Palmas Film Festivali'nde Hayden Christensen ile birlikte En İyi Aktör ödülü kazanmıştır.Ayrıca Stockholm Film Festivali'nde Garden State filmi ile En İyi Aktör ödülü kazanmıştır.Aktris Maggie Gyllenhaal ile 2002 yılından beri beraberdir.Nisan 2006'da nişanlanmışlar ,kızları Ramona Sarsgaard ise 3 Ekim 2006'da Brooklyn, NY'da doğmuştur.

Sır Ian Holm. 12 Eylül 1931 doğumlu akademi ödülü adaylığı ve BAFTA ödülü bulunan İngiliz aktör. Yüzüklerin Efendisi üçlemesinde Bilbo Baggins, Beşinci Element filminde Vito Cornelius ve Yaratık filminde androit Ash rolleriyle bilinmektedir.

IMDB Puanı: 7/6 ( 148232 kişi oy verdi.)

Resimler

Eve Dönüş - Garden State izle

 

Eve Dönüş - Garden State izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, garden state izle, digiturk izle, eve dönüş konusu, eve dönüş,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.