TIKLA ARA

Evim Sensin

Başrollerde Özcan Deniz ve Fahriye Evcen'in yer aldığı film, kırık bir aşk hikayesi Aralarındaki statü farkına rağmen temiz bir aşka yelken açan iki genç, geçmişi unutup geleceğe umutla baktıkları sırada beklenmedik olaylar, mutluluklarına gölge düşürecektir.


Evim Sensin filmini Digiturk Turkmax HD  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Evim Sensin

Evim Sensin izle

İlk Gösterim tarihi:Evim Sensin Digiturk Turkmax HD kanalında izleyebilirsiniz.

Evim Sensin

2012 Türkiye Tür : Dram , Romantik türündeki Evim Sensin filmin yönetmenliğini Özcan Deniz yapmaktadır.Film oyuncuları Özcan Deniz,Fahriye Evcen,Sait Genay,Teoman Kumbaracıbaşı,Gizem Denizci,Güneş Hayat,Efe Deprem,Zeynep Ender İğe,Kayhan Yıldızoğlu,Levent Öktem,Volga Sorgu,Özay Fect,Barış Yalçın, Ayşe Çerçi oluşmaktadır.

Başrollerde Özcan Deniz ve Fahriye Evcen'in yer aldığı film, kırık bir aşk hikayesi Aralarındaki statü farkına rağmen temiz bir aşka yelken açan iki genç, geçmişi unutup geleceğe umutla baktıkları sırada beklenmedik olaylar, mutluluklarına gölge düşürecektir.

Oyuncular ve Rolleri

Özcan Deniz ... İskender
Gizem Denizci ... Defne
Fahriye Evcen ... Leyla
Özay Fecht ... Zeliha
Günes Hayat ... Meliha
Zeynep Ender İge ... Burcu
Teoman Kumbaracıbaşı
Volga Sorgu
Barış Yalçın ... Erol
Sait Yener ... Selim
Kayhan Yıldızoğlu
Ayşe Melike Çerçi ... Zeynep
Levent Öktem

Özcan Deniz (19 Mayıs 1972, Ankara), Türk şarkıcı, oyuncu.19 Mayıs 1972 yılında Ankara'da doğmuş, beş yaşına kadar Ankara'da yaşamıştır. Kürt kökenli olan Deniz, 1977 yılında ailesinin Aydın'ya göç etmesiyle çocukluğu ve gençliğinin ilk yılları Aydın'da geçmiştir.
Eğitimi süresince, kendi yazdığı küçük hikayeleri oyunlaştırarak, arkadaşları ile kurduğu küçük amatör tiyatro topluluğu ile çevre yörelere turneler yapmıştır. Bu yıllarda müziğe olan yatkınlığını da keşfetmiştir.

Fahriye Evcen
(d. 4 Haziran 1986, Solingen), Türk sinema ve dizi oyuncusu. Yaprak Dökümü dizisindeki Necla rolüyle ün kazanmıştır.Solingen de doğan Fahriye Evcen, çocukluğunda Almanya'da ailesi ile zor zamanlar geçirdi. Yedi yaşında iken Alman Neo-Naziler Solingen şehrinde Türklerin yaşadığı evleri yakmaya başlayınca, Evcen'in ailesi dikkat çekmemek için evlerinin ışıklarını hep kapalı tuttu.Almanya Düsseldorf Heinrich-Heine Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde okurken dizi teklifleri alınca, okulu dondurup annesiyle birlikte İstanbul'a yerleşen Fahriye Evcen, Yaprak Dökümü adlı dizide Necla karakterini canlandırdı.

Sait Genay
1953 doğumlu olan Oyuncu İstanbul Belediye Konservatuarı mezunudur. 1970 yılında Profesyonel Tiyatro hayatına başladı. Tiyatroculuğunun yanı sıra Müzisyenlik de yaptı. 1988 yılından 1994 yılına kadar 6 yıl Gönül Ülkü Gazanfer Özcan Tiyatrosu'nda çalıştı. Sonraki yıllarda Bakırköy Belediye Tiyatroları'nda oyuncu olarak çalışmalar yaptı.2007 2008 sezonunda Duru Tiyatro'ya Aşk Heryerde adlı oyun ile Misafir Oyuncu olarak katıldı. Ayrıca çeşitli Televizyon, Sinema ve Seslendirme çalışmaları da yapmaktadır.

Teoman Kumbaracıbaşı
(18 Ekim 1971; Arjantin), Türk oyuncu.Arjantinli  bir anneyle Türk babanın oğlu olarak Arjantin'de doğdu. 6 yaşındayken Türkiye'ye geldi. Türkçeyi İlkokulda öğrenen Teoman Kumbaracıbaşı, Tiyatroyla Avusturya Lisesi'ndeyken tanıştı. İ.T.Ü. Gemi İnşaatı Mühendisliğini kazandı ve bitirdi.Çeşitli tiyatrolarda sahne önü ve arkasında çalıştı.2003 yılında "Yazı Tura" filmi ilk uzun metrajlı filmi oldu ve burada homoseksüel bir karakter olan Teoman'ı canlandırdı.

Kayhan Yıldızoğlu
, Türk sinema ve dizi oyuncusudur. 26 Aralık 1936 yılında İstanbul'da doğmuştur İlk filmini 1966 yılında çeviren sanatçı, 150'nin üstünde filimde rol almış, ayrıca televizyon dizilerinde oynamıştır. Kayhan Yıldızoğlu, kendisi gibi sinema sanatçısı olan ingiliz asıllı Suna Yıldızoğlu ile bir evlilik yaşamıştır. Türk Sineması'nda genellikle rahip, doktor, komiser, profesör, haydut, eşkiya vb. yardımcı rollerde oynamıştır. En son Kanal D'de oynayan dizi Akasya Durağı'nda oynamıştır.

Levent Öktem
(d. 1955, İzmir), Türk, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.Ankara Devlet Konservatuarı mezunudur. 1979 yılında İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda çalışmaya başladı. 1980 - 1981 döneminde İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda ögretim görevlisi olarak ders verdi. 1992 - 1994 yılları arasında Bilsak Tiyatro'da eğitmenlik yaptı.1995 - 1997 arasında Almanya'da Theater An Der Ruhr'da oyunculuk yapıp birçok turneye katıldı. 2003 yılında Tiyatro Pera Güzel Sanatlar Tiyatro Bölümü'nde eğitim vermeye başaldı. 2006 - 2007 Sezonunda Nihat İleri ve Laçin Ceylan ile birlikte Bi Tiyatro'yu kurdu. 1982 yılından beri çeşitli sinema, televizyon ve seslendirme çalışmaları yapmaktadır.

IMDB Puanı: 4.1/10 ( 1.356 kişi oy verdi.)

Resimler

Evim Sensin izle

 

Evim Sensin izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: turkmax hd, evim sensin oyuncuları, digiturk 2014 filmleri, evim sensin konusu, evim sensin izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.