TIKLA ARA

Evlilik Anlaşması - The Wedding Pact

Evlilik anlaşması.İki yakın arkadaş bir karar alırlar. Gelecekte yani 10 yıl sonra hala bekar olurlarsa, kayıtsız şartsız evleneceklerdir


Evlilik Anlaşması - The Wedding Pact filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Evlilik Anlaşması - The Wedding Pact

Evlilik Anlaşması - The Wedding Pact izle

İlk Gösterim tarihi:Evlilik Anlaşması - The Wedding Pact 9.10.2013 10:25 - 11:52 Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Evlilik Anlaşması - The Wedding Pact

2013 - ABD , ABD Tür : Komedi , Romantik , Evlilik Anlaşması - The Wedding Pact filmin yönetmenliğini Matt Berman yapmaktadır.Film oyuncuları Haylie Duff , Leslie Easterbrook , Angie Everhart , Eddie Jemison , Sandra Taylor oluşmaktadır. 

Evlilik anlaşması.İki yakın arkadaş bir karar alırlar. Gelecekte yani 10 yıl sonra hala bekar olurlarsa, kayıtsız şartsız evleneceklerdir 2014 fimleri içinde yer alıcak olan evlilik anlaşması filminde iki yakın arkadaş bir gün oturup bir karar alırlar.O anda ikiside bekardır ve 10 yıl sonra yine ikiside bekar olurlarsa birlikte olup evleneceklerdir.Komedi ve romantik türündeki bu filmi Digiturk'de hd kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Sandra Taylor (1966 26 Aralık), ayrıca, Sandi bilinen Korn oyuncusu ABD'li model ve. Korn altında isim Sandi, o Ay idi Mart 1991 Penthouse Pet of. Daha sonra, Sandra Taylor gibi, o Playboy için çıplak, kapağında görünen ve bir özellik resimsel Temmuz 1995'te, Under Siege 2 film onun görünüş olan o trene Katherine Heigl ve Steven Seagal karşısında barmaid oynadı Dark Territory teşvik poz verdi . Taylor diğer film rolleri Diaries Prenses ve Helen Raising, Bride olarak tutulması Up tadında, LA Confidential, Batman

Jaime Pressly ABD'li sinema ve dizi oyuncusu. Kariyerine model olarak başlayan jaime pressly küçükken başladığı jimnastik eğitimininde katkısıyla şov dünyasında çok ilgi görebilecek bir dış görünüme kavuşmuştur. Daha sonraki yıllarda yavaş yavaş dizilerde ve filmlerde roller almaya başladı en son ise Jason Lee'nin başrolünde olduğu ABD yapımı 'My Name is Earl' adlı tv dizisinde joy karakterini canlandırmaktadır. Ayrıca dead or alive adlı ABD yapımı filmde rol almıştır.

IMDB Puanı: 4.9/10 ( 224 oy verdi.)

Resimler

Evlilik Anlaşması - The Wedding Pact  izle

 

Evlilik Anlaşması - The Wedding Pact izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, the wedding pact izle, digiturk 2014 filmleri, the wedding pact konusu, evlilik anlaşması izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.