TIKLA ARA

Fantastik Dörtlü - Fantastic Four

Fantastic Four üyeleri genellikle uzaydan ya da başka boyuttan gelen tehlikeler gibi büyük çaptaki tehditlere karşı dünyamızı savunurlar. Onları süper bir kahraman haline getiren ise deneysel bir uzay araştırması sırasında kozmik ışınlara maruz kalmalarıdır.


Fantastik Dörtlü - Fantastic Four filmini Digiturk Moviemax Speed HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Fantastik Dörtlü - Fantastic Four

Fantastik Dörtlü - Fantastic Four izle

İlk Gösterim tarihi:Fantastik Dörtlü - Fantastic Four 10.07.2013 20:10 - 21:52  Digiturk Moviemax Speed HD kanalında izleyebilirsiniz.

Fantastik Dörtlü - Fantastic Four

2005 - ABD , Almanya Bilim Kurgu , Aksiyon , Fantastik , Macera  türündeki Fantastik Dörtlü - Fantastic Four filmin yönetmenliğini 2005 - ABD , Almanya yapmaktadır.Film oyuncuları Jessica Alba , Chris Evans , Ioan Gruffudd , Julian McMahon , Laurie Holden oluşmaktadır.

Fantastic Four üyeleri genellikle uzaydan ya da başka boyuttan gelen tehlikeler gibi büyük çaptaki tehditlere karşı dünyamızı savunurlar. Onları süper bir kahraman haline getiren ise deneysel bir uzay araştırması sırasında kozmik ışınlara maruz kalmalarıdır.Grubun kurucusu Reed Richards vücudunu değişik şekilllere sokabilir hale gelmiştir ve Mr. Fantastic adını alır. Kız arkadaşı, Sue Storm, görünmez olabilmektedir. Erkek kardeşi Johnny Storm ateşi kontrol edebilmektedir ve Human Torch adını alır. Pilot Ben Grimm ise süper güçlü bir taştan bir adama dönüşmüştür. Süper güçlerini bir araya getiren grup birlikte Doktor Doom'un kötülüklerine karşı koymaya çalışmaktadırlar.

Jessica Alba 28 Nisan 1981’de Pomona, Kaliforniya’da dünyaya gelmiştir. Babası Mark Alba Meksika, annesi Catherine Jensen ise Fransa ve Danimarka kökenlidir. Alba’nın çocukluğu zatürre, astım gibi çeşitli hastalıklardan dolayı hastanelerde geçmiştir. Alba 12 yaşında oyunculuk dersleri almaya başlamış 1994 yılında da Camp Nowhere adlı filmde küçük bir rol alarak kariyerine başlamıştır. Nickelodeon kanalı için The Secret World of Alex Mack adlı komedi dizisini çekmiş ayrıca iki sezon çekilen Flipper’da da yer almıştır. Liseyi bitirdikten sonra Alba, Desperate Housewives adlı dizinin ünlü oyuncusu Felicity Huffman ve eşi William H. Macy’den oyunculuk dersleri almaya başlar.

Christopher Robert "Chris" Evans, ABD'li oyuncu. Yönetmen anne (Lisa) ve dişçi babanın (Bob) oğlu olarak doğdu. Annesi yarı İtalyan yarı İrlandalıdır. Carly DuBray ve Shanna adlarında iki kız kardeşi, Scott adında bir erkek kardeşi vardır. Evans'ın ilk önemli rolü 2001 yapımı Not Another Teen Movie'deki Jake WyIer karakteridir. Daha önce Boston Public ve The Fugitive tv dizilerinde, Opposite Sex dizisinde ise bir bölüm rol almıştır. Fantastik Dörtlü serisi ve İlk Yenilmez: Kaptan Amerika filmiyle bilinir. Gucci kozmetik markasının mankenliğini yapmıştır.

Julian McMahon, doğum adıyla Julian Dana William McMahon 27 Temmuz 1968'de Sidney'de dünyaya gelmiştir.Önceleri modellik yapan, şimdilerde ise oyunculuk yapan Julian McMahon, eski Avustralya başbakanı Sir William McMahon ile Soni McMahon'un üç çocuğundan ikincisidir.Özel bir erkek okulu olan Sidney Gramer Okulu'nu bitirdikten sonra, kısa bir süreliğine Sidney Üniversitesi'nde önce hukuk ardından ekonomi eğitimi görmüş, ancak eğitimden sıkıldığı için başarılı modellik kariyerine başlamıştır.Bu nedenle modanın başkentleri sayılan Milan, New York, Roma ve Paris'te tanınmıştır.Modelliğin yanı sıra, oyunculuk kariyerine de erken yaşlarda başlayan McMahon, Avustralya televizyonunda yayınlanan Home and Away isimli pembe dizide rol almıştır.

IMDB Puanı: 5/7 ( 169922 kişi oy verdi.)

Resimler

Fantastik Dörtlü - Fantastic Four izle

 

Fantastik Dörtlü - Fantastic Four izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax speed, fantastik dörtlü, fantastik dörtlü izle, digitürk fantastik dörtlü, digitürk izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.