TIKLA ARA
Fenerbahçe'nin tüm maçları
bu pakette!
Sabit Fiyat 299 /AY
Hemen Satın Al 0(212) 942 33 98

Fenerbahçe Kredi Kartlı Taraftar Paketi

Fenerbahçe Taraftar Paketi Kampanya İçeriği

Fenerbahçe taraftarları bu paketle takımlarını yalnız bırakmıyor! Fenerbahçe’nin heyecanlı Süper Lig maçları Digiturk’ün eşsiz kanalları ile birlikte kredi kartına özel fiyatlarla.

Birbirinden eğlenceli içeriklerin yer aldığı Eğlence Paketi yıl sonuna kadar hediye!

Ödüllü filmler, popüler diziler, belgesel ve çocuk kanalları

Ücretsiz aktivasyon ve iç kurulum

Ücretsiz HD kalitesi

12 ay taahhüt

Fenerbahçe Taraftar Paketi Kredi Kartlı Kampanya Fiyatları
Paket Kredi Kartlı 12 Ay
Taksitli Fiyat
Toplam Fiyat
Fenerbahçe Taraftar + Ailenin Yıldızı 299 TL/Ay 3588 TL

Faturalı Kampanyaya Özel ilk 4 ay aylık 249 TL Fırsatı!  • Taksit seçeneği Bonus Card, Maximum, Card Finans ve Paraf'a ait (taksit özelliğine sahip olan) kredi kartları için geçerlidir. Tek çekim satın alma işleminde tüm kredi kartları geçerlidir.
  • Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e ayda 165 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 1442 TL olarak ödenebilir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce alınır.
  • Digiturk paketinizin kurulum ve aktivasyonu tamamlandıktan sonra iptal işlemi yapılmamaktadır.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.