TIKLA ARA
Fenerbahçe'nin tüm maçları
bu pakette!
Sabit Fiyat 99 /AY
Hemen Satın Al 0(216) 740 00 49

Fenerbahçe Kredi Kartlı Taraftar Paketi

Fenerbahçe Taraftar Paketi Kampanya İçeriği

Fenerbahçe taraftarları bu paketle takımlarını yalnız bırakmıyor! Fenerbahçe’nin heyecanlı Süper Lig maçları Digiturk’ün eşsiz kanalları ile birlikte kredi kartına özel fiyatlarla.

2023'e kadar tüm kanalların yer aldığı Yıldız Dolu Paketi hediye

Ödüllü filmler, popüler diziler, belgesel ve çocuk kanalları

Ücretsiz aktivasyon ve iç kurulum

Ücretsiz HD kalitesi

12 ay taahhüt

Fenerbahçe Taraftar Paketi Kredi Kartlı Kampanya Fiyatları
Paket Kredi Kartlı 12 Ay
Taksitli Fiyat
Toplam Fiyat
Fenerbahçe Taraftar + Ailenin Yıldızı 99 TL/Ay 1188 TL

Faturalı Kampanyaya Özel ilk 3 ay 99 TL Fırsatı!  • Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 12 aylık taksitle ayda 99 TL, yıllık 1118 TL'den ücretlendirilir.
  • Taraftar Paketine Özel; 2023'e kadar Yıldız Dolu Paketi hediye!
  • Taksit seçeneği Bonus Card, Maximum, Card Finans ve Paraf'a ait (taksit özelliğine sahip olan) kredi kartları için geçerlidir. Tek çekim satın alma işleminde tüm kredi kartları geçerlidir.
  • Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 540 TL olarak ayda 45 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 475 TL olarak ödenebilir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce alınır.
  • Digiturk paketinizin kurulum ve aktivasyonu tamamlandıktan sonra iptal işlemi yapılmamaktadır.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.