TIKLA ARA

Ana Sayfa Digiturk Kampanyaları Filmin Yıldızı Kredi Kartı Kampanyası

Digiturk Film Paketi Kredi Kartı Kampanyası

Filmin Yıldızı Kredi Kartı Kampanyası

Aksiyondan komediye dramadan gerilime, ünlü yönetmenlerin, gişe rekormeni filmleri Filmin Yıldızı Paketi Kredi Kartlı kampanyası ile daha uygun fiyata ayda sadece 42 TL! Üstelik ilk 1 Ay Sporun Yıldızı Paketi Hediye.

Filmin Yıldızı Kredi Kartı Kampanyası Fiyat Listesi

Paket Kredi Kartlı 12 Ay Taksitli Fiyat Toplam Fiyat
Filmin Yıldızı 42 TL/Ay 504 TL
Filmin Yıldızı + Avrupanın Yıldızı Paketi 59 TL/Ay 708 TL
Filmin Yıldızı + Sporun Yıldızı Paketi 119 TL/Ay 1428 TL

Süper Lig ve beINSports’taki maçların yer aldığı Sporun Yıldızı Paketi 1 Ay Hediye


Bu Kampanyada Neler İzleyebilirim?


Dünyaca Ünlü 40 Yeni Film

Ödüllü oyunculardan, ünlü yönetmenlerden oluşturulmuş, aksiyona, komediye doyamayacağınız her duyguya hitap eden 40 film!

40 Yeni Film

Her Yaşa Her Türe Uygun Kanallar

Filmin Yıldızı paketine özel tüm yaşam, müzik, belgesel ve çocuk kanallarına artı olarak beIN Gurme, beIN HPE ve beIN IZ ödüllü TV kanalları verilmektedir. Üstelik beIN Serıes Comedy ve en çok izlenen ulusal ve yerli kanallar, TFF 1. Lig maçları, İngiltere Premier Ligi’nden NBA’e, tenisten Formula 1’e dünya sporu seninle!


Altyazı Seçenekleri

Dilersen orijinal dilde ses veya Türkçe dublaj, dilersen İngilizce alt yazılı izleme seçeneği sana kalmış!

Altyazı Seçenekleri

Dilediğin Yerde İzle

Digiturk Filmin Yıldızı Paketi’ne üye olmanız durumunda beINConnect’i cepten, webden, tabletten dilediğiniz yerden izleyebilirsiniz. 100’den fazla dizi ve 1000’den fazla filmi hiçbir ek ücret ödemeden istediğiniz zaman istediğiniz yerden keyifle izleyin!

HD Kanalları Ek Ücret Ödemeden İzleyin

24 Ay Taahhüte Ücretsiz Teknik Servis Hizmeti
Digitürk Kurulum

Filmin Yıldızı Kredi Kartlı Paketine 12 ay taahhütle başvurmanız durumunda aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. 80’lik-90’lık Çanak anten ile dış kurulumunuz bulunmuyorsa; Hizmet bedeli olarak Digiturk’e ayda 10 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk Yetkili Servisine tek seferde 95 TL ödeyerek dış kurulumunuzu yaptırabilirsiniz.

20m kablo kurulum hizmetine dahildir. Belediye merkezi dışındaki kurulum hizmetleri için yol bedeli yetkili servis tarafından kurulum sırasında alınır.

Digiturk Uydu Alıcısı

Uydu alıcınız Digiturk tarafından abonelik süreniz boyunca kullanıma verilmektedir. Size verilen uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır. Bozulması durumunda çalışan bir uydu alıcısı ile değiştirilir.

Digiturk Hediye Paket Hakkında

İlk ay hediye Digitürk Sporun Yıldızı Paketi’nden yararlanmak için; Digiturk Filmin Yıldız Kampanyasına üye olduğunuz tarihten sonraki 15 gün içerisinde Digiturk Müşteri Hizmetleri’ni arayarak veya Digitürk Online İşlemler’den kişisel veri işleme ve paylaşım iznine onay vermeniz gerekmektedir. Onay vermeniz durumunda size daha iyi hizmet sağlanabilmesi amacıyla Digiturk tarafından hizmet, kampanya ve projelere yönelik avantaj ve tekliflerin sizlere iletilmesine izin vermiş olursunuz.

Ayrıntılar

Yukarıda belirtilen FilminYıldızı fiyatları Kredi Kartınıza dilerseniz 12 aylık toplam bedeli tek çekim olarak veya anlaşmalı bankaların(Garanti, İş Bankası, Yapı Kredi, HSBC, Akbank, QNB Finansbank) kredi kartlarına 12 ay taksitle ödenebilir. Üyeliğinizin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan indirimli hizmetler Bilgi Teknolojileri Kurumuna uygun bir şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Eutelsat Uydusu üzerinden yapılan Digiturk Filmin Yıldızı Paketine 24 ay taahhüt verilmesi halinde, bu süre boyunca kurulum yapılan adrese eve teknik servis hizmeti(malzeme hariç) ücretsiz olarak verilecektir. İlk ay hediye Sporun Yıldızı Paketinden yararlanmak için abone olduktan 15 gün içerisinde Digiturk’e veri işleme ve paylaşım izni vermeniz gerekmektedir. Filmin Yıldızı Paketi 12 ay boyunca ayda 42 TL tarifesi Kredi kartı kampanyası için geçerlidir. Kredi Kartıyla Digitürk Filmin Yıldızı Kampanyasının yıllık bedeli 504 TL’dir. 12 ay kullanım sözü vermeniz durumunda belirtilen toplam bedel tek çekim olarak ödenebilir. Taksit özelliği olan Garanti, İş Bankası, HSBC, QNB Finansbank, Yapı Kredi, Akbank kredi kartlarıyla da 12 taksit olarak ödenebilir. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. beINConnecti kullanabilmeniz için internete bağlı olmanız gerekmektedir. Türkiye sınırları içerisinde internete bağlı akıllı telefonunuzdan, tabletten, bilgisayar veya laptopunuzdan beINCONNECT’te bulunan içerikleri(Paketiniz Dahilinde) hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz. BeinCONNECT’te bulunan binlerce film, dizi ve kanalları izleyebilmek için AppStore veya Android’den uygulmayı indirmeniz gerekmektedir. BeinCONNECT hizmeti için gerçekleştirilen internet ve data kullanımı kendi internet kotanızdan düşer.Tüm Digiturk Paketlerini görmek için buraya tıklayınız.
Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
0(212) 942 33 98 Hemen Başvur