TIKLA ARA

Final Destination 5(Son Durak 5) Haziran'da Digiturk Ekranlarında

Final Destination 5(Son Durak 5) Haziran'da Digiturk Ekranlarında 10.04.2013 00:35 - 02:03Haziran ayında tatilin tadını Digiturk 3D farkıyla çıkarabilirsiniz. Final Destination 5 filmini Digiturk 3D kanalı 399'dan izleyebilirsiniz.

Filmi MovieMax Premier HD ekranlarından 10 Nisan 2013  00:35 - 02:03 tarihinde HD(Yüksek görüntü kalitesi) olarak izleyebilirsiniz.

Digiturk Final Destination 5

Final Destination 5(Son Durak 5)


İlk gösterim tarihi: 10 Nisan 2013 saat  00:35 - 02:03


2011 yapımı korku ve gerilim türündeki filmin oyuncular: Nicholas D'agosto, Micah Sloat, Emma Bell, Tony Todd, Devon Sawa, David Koechner, Mark Callaway, Joy Lauren, Courtney B. Vance, Meghan Ory, Mike Dopud

Son Durak 5 filminini yönetmenliğini Steven Quale yapıyor.


Son Durak 5 Konusu

Sahip olduğu olağan güçleri sayesinde yakın gelecekte olcak olayları  önceden gören genç bu sefer bir asma köprünün korkunç şekilde yıkıldığını görür. Her ne kadar ölümle savaşmak, ona karşı durmak için elinden gelen herşeyi yapmaya çalışsada sonuç değişmeyecektir. Zamanı gelince ölümün karşında durmanın imkansız olduğunu, ondan kaçılmayacağını öğrenir.

Çöken bir köprünün ardından ölümden dönen sekiz kişi zaman içerisinde ölümü aldatamayacaklarını anlayacaklardır. Sam Lawton  arkadaşlarıyla birlikte işe giderken, North Bay köprüsü üzerinde  gelecekten bir sahne görür, kısa bir süre sonra köprü çökecektir ve üzerindeki bütün insanlar ölecektir. Yanındakiler bir an evvel kaçmaya ikna eden adamın gördükleri doğru çıkar ve köprü çöker. Artık ölüm, onu atlatan sekiz insanın peşine düşmüştür.


Son Durak 5 Filmden Resimler


Final Destination 5, Son Durak 5 Resimler


Final Destination 5, Son Durak 5 Resimler

Final Destination 5, Son Durak 5 Resimler
Digiturk Film Paketleri ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.
Digiturk Kampanyaları ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: final destination 5, son durak 5, digiturk final destination 5, digiturk son durak 5, digiturk filmleri,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.