TIKLA ARA

Fineas ve Förb - Phineas & Ferb

Phineas Flynn ve üvey kardeşi Ferb Fletcher'ın yaz tatilinde canları sıkılmaktadır, bu yüzden yaz boyunca çılgın icatlar ve projeler yaparlar.


Fineas ve Förb - Phineas & Ferb  Çizgi filmini Digiturk Disney XD kanalından izleyebilirsiniz.

Fineas ve Förb - Phineas & Ferb


Fineas ve Förb - Phineas&Ferb  izle

Fineas ve Förb - Phineas & Ferb , Anime Çizgi filmini Hafta içi  08.03.2013 18:16 - 18:41, 11.03.2013 06:26 - 06:51 ,11.03.2013 14:01 - 14:26, 11.03.2013 17:50 - 18:15 saatlerinde Digiturk Disney XD kanalından izleyebilirsiniz.

Fineas ve Förb - Phineas & Ferb ,

Phineas Flynn ve üvey kardeşi Ferb Fletcher'ın yaz tatilinde canları sıkılmaktadır, bu yüzden yaz boyunca çılgın icatlar ve projeler yaparlar. Ablaları Candace bu durumdan çok rahatsız olur ve her seferinde onları annesine şikayet etmeye çalışır, fakat hiçbir zaman başarılı olamaz. Bunda Fineas ve Förb'ün evcil hayvanı olan Ajan P veya Ornitorenk Perry takma adlı Perry'nin de büyük bir payı vardır. Perry'nin görevi çılgın bilim adamı Dr. Doofenschmirtz'in planlarına engel olmaktır.

Fineas ve Förb - Phineas & Ferb Karakterleri

Fineas
Fineas, kafasına taktığı her şeyi başarabileceğini bilir. Bazı fikirleri biraz çılgınca görünebilir - örneğin yazın en sıcak gününde arka bahçeye bir kayak pisti kurmak gibi - ama o daima başarır. Bu enerji yumağı sürekli olarak dünyasını biraz daha ilginç ve çok daha eğlenceli kılmanın daha büyük ve daha iyi yollarını düşünür.

Förb
Förb için iki çift laf edilebilir. Bu yeşil saçlı, dokuz yaşındaki çocuk, Fineas'ın üvey kardeşi ve daimi yoldaşıdır. Birlikteyken hayal güçleri tavan yapar ve fikirleri uçuşa geçer. Förb de en az üvey kardeşi kadar çılgın ve yaramazdır ama o, sözlerini sadece en önemli şeyler için saklar.


Perry / Agent
Fineas ve Förb'e göre ornitorenk Perry sıradan, sevimli bir aile evcil hayvanıdır. Ama Perry'nin mahallede kimsenin bilmediği gizli bir yaşamı vardır. Ortadan kaybolup gizli yerine gittiği zaman Perry, dünyayı kötü Dr. Doofenshmirtz'in elinden kurtarmak için çalışan çift taraflı 'Ajan P'ye dönüşür.

Candace
Fineas ve Förb her türlü deliliği yapıp her zaman paçayı kurtarırlar! Ablaları Candace'i delirmenin eşiğine getirirler. Candace, bir kere olsun onları yaramazlık yaparken yakalayıp annelerine şikayet etmeyi çok ister. Ama Candace, onların açığını yakalamaya çalıştıkça daha da batar!

Dr. Doofenshmirtz
Daima şeytani numaralar peşinde koşan Dr. Doofenshmirtz, her türlü kargaşayı yaratmaya kararlıdır. Tuhaf entrikaları ve tertibatları yüzünden Ajan P sürekli diken üstündedir... ornitorenklerin dikeni olur mu?

Isabella
Çocukların komşusu Isabella, Fineas'tan çok hoşlanan tipik bir kızdır. Her zaman kibar ve usludur ama onu hafife almayın; elini taşın altına koymaya ve çocuklara çılgın planlarında yardımcı olmaya daima hazırdır. İşte akıllı bir İzci Kız çıtır çerezi.

Baljeet
Baljeet, Fineas ve Förb'ün zeki arkadaşlarıdır. Çocukların büyük fikirlerini gerçeğe dönüştürmelerine memnuniyetle yardımcı olur, tabii çalışmaya vakti olduğu sürece!

Buford
Buford ukala tavırlı, küçük beyinli ve dikkati çabucak dağılan, tıknaz, kaba saba yan komşudur. Fineas, Buford'un sıkıntıdan patladığına inandığı için ona eğlenceli şeyler yaptırarak onu oyalar.

Jeremy
Jeremy, Bay Slushy Burger'de çalışır ve Candace'in sevdiği kişidir. Jeremy, Fineas ve Förb'ün gayet sıkı çocuklar olduğunu düşünür ve Candace'in onlara olan garip tavrını, onun cazibesinin bir parçası olarak görür.

Stacy
Candace'in en yakın arkadaşı ve sırdaşı olarak Stacy, neyin iyi neyin kötü olduğunu daima bilir. Candace'e sürekli Fineas ve Förb'ün neler çevirdiğiyle ilgilenmekten daha iyi yapacak şeyleri olduğunu hatırlatır (alışveriş ve erkekler yani!).

  Fineas ve Förb - Phineas&Ferb izle

 

 Fineas ve Förb - Phineas&Ferb izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk çocuk kanalları, disney xd izle, fineas ve förb konusu, fineas ve förb bölümleri, fineas ve förb karakterleri,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.