TIKLA ARA

Footloose

Ren, küçük bir kasaba olan Bomont'taki akrabalarının yanına geldiğinde kültür şoku yaşar.


Footloose filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Footloose

Footloose izle

Gösterim tarihi: Footloose; 11.03.2013 18:50 - 20:39 Digiturk Moviemax Premier HD kanalından izleyebilirsiniz.

Footloose, Konusu

2011 ABD  yapımı olan Dram , Komedi , Müzikal filim türündeki   Footloose filmin yönetmenliğini Craig Brewer yapıyor film oyuncuları Dennis Quaid, Andie MacDowell, Kenny Wormald, Patrick Flueger, Julianne Hough'den oluşuyor.

Konusu: Okumak için geldiği kasabada önceden palnladığı hayelleri bir anda suya duşen Ren, küçük bir kasaba olan Bomont'taki akrabalarının yanına geldiğinde kültür kendi yaşam tarzının hiçde ordaki insanlara uymadığını anlar. Birkaç yıl önce, beş gencin gece dışarıda takıldıktan sonra bir kazada ölmesiyle sarsılan kasaba halkı Bomont'un konsey üyeleri ve rahip Shaw, gürültülü müzik çalmayı ve dans etmeyi yasaklamışlardır. Bağtıl inançlara pek değer vermeyen Ren, yasağa karşı çıkar, kasabayı yeniden canlandırır ve rahibin kızı Ariel'e aşık olur.

Dennis Quaid Houston Üniversitesinden kariyeri için ayrılmıştır. Great Balls of Fire filmiyle ünlenmiştir. Müzisyenlik yapmakla birlikte, golf oynamayı seviyor. Halloween filminde 'Bob' karakterini başka bir filmde rol aldığı gerekçesiyle reddetmiştir. The Big Easy filmi ile en iyi oyunculuk ödülü kazanmış ve birkaç defa Oscar'da en iyi erkek oyuncu rolüne aday olmuş ancak kazanamamıştır.

Andie MacDowell Mutsuz ev hayatından erken yaşta uzaklaşan MacDowell bu yaşlarda kendi hayatını yönetmek zorunda kaldı. Birçok düşük maaşlı işlerde çalıştı. Model olmak için okulu terkedince şansı biraz dönmeye başladı. Masum yüzü kozmetik ürünlerinin tanıtımı için mükemmel olmasının yanında ona 1984 yılında Greystoke: The Legend of Tarzan filminde Jane Porter rolünü getirdi.

Kenny Wormald 24 Temmuz 1984'te bostonda dogdu. Kenny altı yaşında dans etmeye başladı, ve annesi onu cok gecmeden Sherry Gold Studiosda bir dans sınıfına kaydettirdi Kenny, profesyonel bir dansçı olmanin umuduyla liseden mezun olmaktan sonra Los Angeles'e hareket etti.Kenny 'You Got Served' ve 'Clerks II' filmlerde dans etti,müzik dünyasindan ise Mariah Carey, Nelly Furtado ve Jennifer Lopez gibi sanatçılarla calisti..

Footloose izle


Footloose izle

Fragman İzleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk sinema, footloose konusu, footloose online izle, footloose yönetmeni, footloose oyunculari,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.