TIKLA ARA

Ana Sayfa Kanallar


FOX

Digiturk FOX Kanalı En eğlenceli, en duygusal dizilerin yer aldığı, en kalieli programların, en heyecanlı yarışmaların yer aldığı Fox TV, 26 numaralı kanaldan yayın akışını sürdürmektedir.

Fox Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No : 26 Yayın Süresi : 24

Fox Kanalını izleyebileceğiniz Digiturk Giriş Paketi ile ilgili detaylı bilgi için: Ailenin Yıldızı Paketi

Fox Yayın Akışı için tıklayınız.

O Hayat Benim

Mehmet Emir ve Hasret birbirine seven iki gençtir. Fakat Hasret'in babası Yusuf, evlenmelerine karşıdır. Kızının hamile olduğu ortaya çıkınca çıldırır ve iki aşığı ayırır, Mehmet Emir'e Hasret'in öldüğünü söyler. Hasret doğum yapınca bebeği elinden alınır. Yusuf, torununu büyütmesi için yardımcısı İlyas'a verir. Adını Bahar koyarlar. İlyas'ın ise Efsun adında bir kızı daha vardır. İlyas ve karısı Nuran, Efsun ve Bahar'ı kardeş gibi büyütürler.

No:309

Dedesinden kalan mirası alabilmek için bir an evvel evlenmesi ve çocuk sahibi olması gereken Onur, annesinin zoru ile bir randevuya gider. Aynı gece başka biriyle buluşmak için o mekana gelmiş olan Lale, yanlışlıkla Onur’un masasına oturur. Kuzen Erol, Onur’un bu randevusunu sabote etmek için içkilerine ilaç katınca, belki hiç bir zaman bir araya gelmeyecek olan Lale ile Onur kendilerini kaybedip çılgın bir gece geçirirler.

Kalbimdeki Deniz

Rüya gibi bir villada, çok sevdiği kocası, iki çocuğu ve yaşlı babasıyla birlikte yaşayan Deniz’in mükemmel hayatı, kocasının aniden ortadan kaybolmasıyla başına yıkılır. Kocasının hayatından endişe ederken, üç gün içinde sahip oldukları her şeyi yitirerek ortada kalmıştır. Deniz’in bilmediği şey, kocasının genç bir kadınla yeni bir hayat kurmak için onları terk ettiği ve bu yasak ilişkinin mimarının en yakın arkadaşı Hülya olduğudur. Zorlukla bulup kiraladığı evde ise onu bir başka büyük sürprizler daha beklemektedir. Bakalım neler olacak?


Konular: Fox Programları, Fox Yayın Akışı, Fox izle
Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
0(216) 740 00 49 Hemen Başvur