Gazişehir Gaziantep
Medipol Başakşehir

Gazişehir Gaziantep - Medipol Başakşehir Tek Maç Satın Al

Gazişehir Gaziantep - Medipol Başakşehir maçını TOD (beIN Connect) Süper Lig paketi satın alarak televizyondan (Smart TV, Apple TV, Android TV), bilgisayardan, tabletten veya telefondan canlı izleyebilirsiniz. Gazişehir Gaziantep kendi evinde Medipol Başakşehir ile oynayacağı bu heyecanlı maçı kaçırmayın!

Paket Satın Al

Gazişehir Gaziantep - Medipol Başakşehir Maçı Satın Al

2024 Süper Lig maçları Mayıs ayında tüm heyecanıyla devam ediyor. TOD Süper Lig paketleri sayfasından size en uygun paket tipini seçerek tek kullanımlık kupon kodu satın alabilirsiniz. Paketinizi aktif ettikten sonra Gazişehir Gaziantep - Medipol Başakşehir maçını internet üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Gazişehir Gaziantep - Medipol Başakşehir maçını alacağınız paket tipine göre telefon, tablet, bilgisayar ve televizyon (Smart TV, Apple TV, Android TV) üzerinden reklamsız, taahhütsüz bir şekilde hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Gazişehir Gaziantep - Medipol Başakşehir Hakkında

2023-2024 Süper Lig sezonunda mücadele veren Gazişehir Gaziantep ve Medipol Başakşehir gelişmiş tesis ve statlara sahipler. Gaziantep şehrinde 35574 kapasiteli Gaziantep Kalyon Stadyumu sahip Gazişehir Gaziantep seyircilerine stadında 1988 yılından bu yana ağırlarken Medipol Başakşehir takımı ise 2014 yılından bu yana 17319 kişilik Fatih Terim Stadyumu taraftarlarına keyifli maçlar izlettirmiştir.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.