Gazişehir Gaziantep
Fatih Karagümrük

Gazişehir Gaziantep - Fatih Karagümrük Tek Maç Satın Al

Gazişehir Gaziantep - Fatih Karagümrük maçını TOD (beIN Connect) Süper Lig paketi satın alarak televizyondan (Smart TV, Apple TV, Android TV), bilgisayardan, tabletten veya telefondan canlı izleyebilirsiniz. Gazişehir Gaziantep kendi evinde Fatih Karagümrük ile oynayacağı bu heyecanlı maçı kaçırmayın!

Paket Satın Al

Gazişehir Gaziantep - Fatih Karagümrük Maçı Satın Al

TOD Süper Lig paketleri sayfasından size en uygun paket tipini seçerek tek kullanımlık kupon kodu satın alabilirsiniz. Paketinizi aktif ettikten sonra Gazişehir Gaziantep - Fatih Karagümrük maçını internet üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Gazişehir Gaziantep - Fatih Karagümrük maçını alacağınız paket tipine göre telefon, tablet, bilgisayar ve televizyon (Smart TV, Apple TV, Android TV) üzerinden reklamsız, taahhütsüz bir şekilde hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Gazişehir Gaziantep - Fatih Karagümrük Hakkında

2023-2024 Süper Lig sezonunda mücadele veren Gazişehir Gaziantep ve Fatih Karagümrük gelişmiş tesis ve statlara sahipler. Gaziantep şehrinde 35574 kapasiteli Gaziantep Kalyon Stadyumu sahip Gazişehir Gaziantep seyircilerine stadında 1988 yılından bu yana ağırlarken Fatih Karagümrük takımı ise 1949 yılından bu yana 6500 kişilik Karagümrük Spor Kulübü taraftarlarına keyifli maçlar izlettirmiştir.


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.