TIKLA ARA
Gazişehir Gaziantep
Trabzonspor

Gazişehir Gaziantep - Trabzonspor Tek Maç Satın Al

Gazişehir Gaziantep - Trabzonspor maçını beIN Connect (Digiturk Play) Süper Lig paketi satın alarak dilediğiniz yerden internet üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz. Gazişehir Gaziantep kendi evinde Trabzonspor ile oynayacağı bu heyecanlı maçı kaçırmayın!

Paket Satın Al

Gazişehir Gaziantep - Trabzonspor Maçı Satın Al

beIN Connect Süper Lig paketleri sayfasından size en uygun paket tipini seçerek tek kullanımlık kupon kodu satın alabilirsiniz. Paketinizi aktif ettikten sonra Gazişehir Gaziantep - Trabzonspor maçını internet üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Gazişehir Gaziantep - Trabzonspor maçını alacağınız paket tipine göre telefon, tablet, bilgisayar ve televizyon (Smart TV, Apple TV, Android TV) üzerinden reklamsız, taahhütsüz bir şekilde hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Gazişehir Gaziantep - Trabzonspor Hakkında

2021-2022 Süper Lig sezonunda mücadele veren Gazişehir Gaziantep ve Trabzonspor gelişmiş tesis ve statlara sahipler. Gaziantep şehrinde 35574 kapasiteli Gaziantep Kalyon Stadyumu sahip Gazişehir Gaziantep seyircilerine stadında 1988 yılından bu yana ağırlarken Trabzonspor takımı ise 2016 yılından bu yana 41461 kişilik Medical Park Stadyumu taraftarlarına keyifli maçlar izlettirmiştir.
Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.