TIKLA ARA

Gece Takibi - Run All Night

Jimmy Conlon en iyi arkadaşı Shawn a yardım için çalışmaktadır.Günün birinde Shawn'ın çetesi, Jimmy'nin oğlu Michael in ölmesini ister.


Gece Takibi - Run All Night filmini Digiturk Salon 1 kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Gece Takibi - Run All Night

Gece Takibi - Run All Night izle

İlk Gösterim tarihi: Gece Takibi - Run All Night filmini tarihinde 12.10.2015 11:30 - 13:20 Digiturk Salon 1 kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Gece Takibi - Run All Night

2015 - ABD Aksiyon, Dram, Suç Gece Takibi - Run All Night filmin yönetmenliğini Jaume Collet-Serra yaptığı Oyuncuların Liam Neeson, Ed Harris, Genesis Rodriguez, Vincent D'Onofrio, Joel Kinnaman'ten oluşmaktadır.

 Jimmy Conlon en iyi arkadaşı Shawn a yardım için çalışmaktadır.Günün birinde Shawn'ın çetesi, Jimmy'nin oğlu Michael in ölmesini ister. Jimmy oğlunun hayatını kurtarmak için tüm eski arkadaşlarına tek başına direnmek, kiralık katillerden sakınıp geceyi sağ salim çıkarmak adına tüm hünerlerini kullanacaktır.

Liam John Neeson
, Kuzey İrlandalı sinema oyuncusu. En bilinen rolü Schindler'in Listesi filmindeki Oscar Schindler rolüdür. Ayrıca Star Wars serisinin 2. üçlemesinin ilk filminde Qui-Gon Jinn rolünde oynamıştır.Neeson 1952'de Kuzey İrlanda'nın Ballymena, County Antrim şehrinde dünyaya geldi. Annesi Katherine aşçıydı, babası Bernard ise bir okulda bekçilik yapıyordu. Elizabeth, Bernadette, ve Rosaline adında 3 kız kardeşi vardı. Çocukluk yıllarında boksla ilgilenen, hatta şampiyonluklar kazanan Neeson, daha sonra oyunculuğa yöneldi.

Génesis Rodríguez Pérez
, kısaca Génesis Rodríguez Venezuela ve Küba kökenli Amerikalı aktris ve şarkıcı.Miami, Florida'da 1987'de doğan Rodriguez'in annesi Carolina Pérez Kübalı bir model, babası José Luis Rodríguez ise Venezuelalı bir aktördür.

Vincent Phillip D'Onofrio
, ABD'li oyuncu ve yapımcı. Law and Order: Criminal İntent dizisi ve Full Metal Jacket filmindeki rolleri ile bilinir. 1991 - 1993 yılları arasında Greta Scacchi ile evli kalmış, daha sonra 1997'de Carin van der Donk ile evlenmiştir.

Resimler/strong>

Gece Takibi - Run All Night izle

Gece Takibi - Run All Night izle

Fragman İzle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: sinema tv, run all night konusu, digiturk 2016 filmleri, run all night izle, gece takibi izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.