TIKLA ARA

Geçit Vermez - Inescapable

Yıllar önce Şam'dan şaibeli bir şekilde ayrılan Adib Abdel Kareem, kızı kaybolunca şehre dönerek kızının izini aramaya başlar...


Geçit Vermez - Inescapable filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Geçit Vermez - Inescapable

Geçit Vermez - Inescapable izle

İlk Gösterim tarihi:Geçit Vermez - Inescapable 17.07.2013 15:50 - 17:20  Digiturk Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Geçit Vermez - Inescapable

2012 - Kanada Dram , Gizem , Romantik  türündeki Geçit Vermez - Inescapable filmin yönetmenliğini Ruba Nadda yapmaktadır.Film oyuncuları Joshua Jackson , Marisa Tomei , Oded Fehr , Alexander Siddig , Saad Siddiqui oluşmaktadır.

Ortadoğu'nun kaosu içerisinde kızını arayan bir babanın, umutsuz arayışını konu alıyor. Yıllar önce Şam'dan şaibeli bir şekilde ayrılan Adib Abdel Kareem, kızı kaybolunca şehre dönerek kızının izini aramaya başlar... Suriye gizli servisi için çalışırken birden ortadan kaybolan Adib Abdel Kareem, kendine Toronto'da yeni bir hayat kurmuştur. Şam'ı ziyaret eden kızı aniden kaybolunca Kareem, terk ettiği şehre geri dönecektir.

Joshua Jackson Kanada'da doğmuş olmasına karşın hayatının ilk sekiz yılını Kaliforniya'da geçirdi. Oyuncu yönetmeni olan annesi dolayısıyla küçük yaşta set yaşantısına tanık olan Joshua Jackson daha 11 yaşındayken oyuncu olmayı kafasına koymuştu. Başarısız olup hevesi kaçsın ve sinema dünyasından uzak dursun diye annesi onu çocuk oyuncu seçmelerine götürdü. Joshua çok başarılı olup reklam filmlerinde oynamaya başlayınca annesinin tüm hesapları alt üst oldu tabii. Pek çok filmde irili ufaklı roller alan genç oyuncuyu şöhrete 'Scream 2'deki küçük rolünün ardından kapmayı başardığı 'Dawson's Creek' adlı dizideki rolü oldu. Gençler tarafından çok sevilen bu dizideki Pacey karakteri onu Hollywood yapımlarında başrollere taşıdı.

Marisa Tomei Kuzenim Vinny' filmi ile genç yaşta Occar kazanan yetenekli aktris geleceğin güçlü kadın karakter oyuncularından birisi olacağı gözüyle değerlendiriliyor.Marisa Tomei güzelliğinden ziyade oyunculuğuyla öne çıkmayı başaranlardan. 'Oscar'da Slyvester Stallone'nin kızı olarak perdede gözüktükten sonra 'Kuzenim Vinny' ile bir anda en iyi yardımcı kadın oyuncu Oscar'ına ulaşması şaşkınlık yaratmıştı. Fakat o başarısının tesadüf olmadığını kanıtladı. 'Chaplin' ve 'Saraybosna'ya Hoşgeldiniz' gibi sıradışı yapımlarda rol aldı.

IMDB Puanı: 5/8 ( 565 kişi oy verdi.)

Resimler

Geçit Vermez - Inescapable izle

 

Geçit Vermez - Inescapable izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, inescapable izle, digiturk 2014 filmleri, geçit vermez konusu, geçit vermez izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.