TIKLA ARA

Gelişkin Kız - Girl in Progress

üçük bir kız çocuğunun en çok ihtiyacı olan şey nedir? Hele ki babası da yoksa?


Gelişkin Kız - Girl in Progress filmini Digiturk  Moviemax Premier HD  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Gelişkin Kız - Girl in Progress

Gelişkin Kız - Girl in Progress izle

İlk Gösterim tarihi:Gelişkin Kız - Girl in Progress  Digiturk  Moviemax Premier HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Gelişkin Kız - Girl in Progress

2012 - ABD Tür : Dram , Komedi , Gençlik türündedir.Gelişkin Kız - Girl in Progress filmin yönetmenliğini Patricia Riggen yapmaktadır.Film oyuncularını Eva Mendes , Patricia Arquette , Matthew Modine , Landon Liboiron , Richard Harmon oluşmaktadır. 

üçük bir kız çocuğunun en çok ihtiyacı olan şey nedir? Hele ki babası da yoksa. Tabi ki anne sevgisi. İşte bu noktada tamamen annesini rol model olarak alan minik kızımız büyümeye karar verir. Önündeki örnek de güzel ancak hayatı tamamen rüzgar gibi değişken akan, oradan oraya sürüklenen eğitimsiz annesi olunca tabi ki büyümek için yapacakları listesi pek de olumlu bir liste olmaz.

Eva Mendes Houston'da doğdu, ancak Los Angelos ve Mamai'de büyüdü. Dört kardeşin en küçüğü Yarı Kübalı, yarı Amerikalı Mendes 'Crazy Leggs' adında bir çocuk kitabı yazmıştı. Kitabı çocukluk yıllarında başından geçen olaylardan esinlenerek oluşturmuştu (2003). 2002'de American Express'in reklam filminde oynadı. Hobileri müzik dinlemek, spor yapmak (bisiklet, kayak, dağcılık), iç tasarım.

Patricia Arquette 18 yaşında iken,1986 yılında, Pretty Smart adlı yapımda rol aldı.Bu onun ilk rolüydü.Ardından ilk başrol olarak yer aldığı Elm Sokağı Kabusu adlı filmde yer aldı.1993 yılında True Romance adlı filmde boy gösterdi.2005 yılında,NBC'de yayınlanan Medium adlı dizide oynamaya başladı.Dizinin başarılı olması Arquette'in isminin tanınmasını sağladı.Bu dizideki rolü ona Emmy ödülü kazandırdı.2006 yılında da aynı rolle Altın Küre ödülüne aday gösterildi.

IMDB Puanı:5.3/10 ( 3.82oy verdi.)

Resimler

Gelişkin Kız - Girl in Progress izle

 

Gelişkin Kız - Girl in Progress izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, girl in progress konusu, digiturk 2014 filmleri, girl in progress izle, gelişkin kız izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.