TIKLA ARA

Genç Yetişkin - Young Adult

Roman yazarı Mavis Gary, boşandıktan kısa bir süre sonra, doğup büyüdüğü Minnesota'daki küçük kasabasına geri taşınır.


Genç Yetişkin - Young Adult filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Genç Yetişkin - Young Adult

Genç Yetişkin - Young Adult izle

İlk Gösterim tarihi:Genç Yetişkin - Young Adult 14.05.2013 13:05 - 14:43 Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Genç Yetişkin - Young Adult Konusu

2011 - ABD Dram , Komedi türündeki Genç Yetişkin - Young Adult filmin yönetmenliğini Jason Reitman yapmaktadır.Oyuncuları Charlize Theron , Patrick Wilson , Collette Wolfe , Patton Oswalt , Hettienne Park oluşmaktadır.

Roman yazarı Mavis Gary, boşandıktan kısa bir süre sonra, doğup büyüdüğü Minnesota'daki küçük kasabasına geri taşınır. Geçmişte kalan eski sevgilisini tekrar görmeyi uman Mavis onun artık evli ve çocuklu bir erkek olduğunu görecektir... Oscarlı Juno'da imzası olan ikili, Jason Reitman'ın yönetmenliğini ve Diablo Cody'nin senaristliğini üstlendiği filmin başrollerini ise güzel yıldız Charlize Theron ve Patrick Wilson paylaşıyor...

Charlize Theron Güney Afrika'nın Benoni şehrinde doğdu.Annesi Gerda alman, babası Charles Theron ise Fransız asıılıydı.Annesi ve babası bir yol yapım şirketi işletiyordu. Theron 15 yaşında iken annesi bir tartışma sırasında babasını vurdu ve Theron'un babası hayatını kaybetti. Annesi kendini savunduğu gerekçesiyle ceza almadı.6 yaşında bale dersleri almaya 16 yaşında modellik yapmaya başladı. Ancak bir süre sonra dizini incitti ve profesyonel olamadan balerinliğe noktayı koydu. Daha sonra modelliği bıraktı ve oyuncu olmaya karar verdi.2001 yılından bu yana Stuart Townsend ile birliktedir.The Hollywood Reporter'ın 2006 yılının En Çok Kazanan Kadın Oyuncuları listesinde North Country ve Aeon Flux filmleri için film başına aldığı 10,000,000 $ ücretle Halle Berry, Cameron Diaz, Drew Barrymore, Renée Zellweger, Reese Witherspoon, ve Nicole Kidman'ın ardında 7. sırada yer aldı.

Patrick Wilson Amerikalı sinema ve tiyatro sanatçısı, şarkıcı. 1973 yılında Norfolk, Virginia'da doğmuştur. Florida'da ki ilk eğitimi sonrası Pennsylvania'da Carnegie Mellon Üniversitesinden mezun olmuştur. Babası ve kardeşi Florida'da ki bir televizyon kanalında FOX televizyon haberleri için çalışmaktadır. Annesi ise profesyonel bir şarkıcıdır.Haziran 2005'de aktris Dagmara Dominczyk ile evlendi. İlk çocuğu 2006 yılında doğdu.

Collette Wolfe, Amerikalı aktris. O Foot Fist Way 2006 yılında ve onu film yaptı daha sonra Nell olarak gözlemleyin ve Raporu (2009) filminde oynadı. Eylül 2009 yılında Wolfe serisi düzenli Jill olarak NBC durum komedisi 100 Sorular sinema kariyerine başlamıştır.Wolfe King George County, Virginia, o King George Lisesi'nden mezun büyüdü. Daha sonra, o Virginia Tech bir derece aldı. Wolfe yönetmen Jody Hill ile evlidir. Kardeşleriyle kız, Heather Goulart ve Bethany Wolfe ve onun kardeşi Greg içerir.

IMDB Puanı: 6.4/10 ( 45644 kişi oy verdi.)

Resimler

Genç Yetişkin - Young Adult izle

 

Genç Yetişkin - Young Adult izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, genç yetişkin konusu, digiturk izle, young adult izle, genç yetişkin izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.